Lista ocen Fiat Ulysse II (37) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Samochód nie pali mało - poniżej 9 nie udało mi się zejść. Średnio wychodzi 10-11 litrów/100 km. Części na rynku wtórnym jest mało, więc trzeba się ratować nowymi ze sklepu. Ceny są jednak niższe niż do Fordów/VW/Audi. Nie ma na razie problemu z dostępnością w sklepie - czego nie mają od ręki dostaje na zamówienie w ciągu 2-3 dni. Z drugiej strony nie było też tego wiele, bo to mi się po prostu nie psuje.
~Marek
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
jak na atakie gabaryty auta i masę jest świetnie.... auto po 2 latach eksploatacji (20 % , 80% trasa) paliło średnio 7,5 . tzrzeba tylko dbać o terminową wymianę oleju, filtrów, zwłaszca powietrza. ostatnio zmieniłem olej z półsyntetyka 10w40 na pełny syntetyk 5w40 castrola i spalnie spadło średnio do 7,1 litra (wskazania komputera są zawsze identyczne z moimi obliczeniamina po wizycie na cepenach)
~maruch
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Bardzo dobry - mocny i elastyczny silnik wysokoprezny. Uwzgledniajac mase wraz z pasazerami 2,2 tony zuzycie 8,4 dm3 ON/100 km jest moim zdaniem rewelacyjne. Ceny czesci nie sa niskie ze wzgledu zaliczenia przez producenta auta do grupy pojazdow uzytkowych. Natomiast jest szeroki wybor zamiennikow oraz dobry dostep do czesci uzywanych lacznie z elementami nadwozia.
~jan-ek
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Na trasie przy spokojnej jeżdzie (do 100km/h) spala 9 l gazu. Przy prędkości ponad 150 km/h spali już 14.5 l gazu. Oczywiście stan 7 osób + bagaże. W mieście Gdańsku też nie jest żle, spalanie gazu 10.5 do 11.2 l/100 km. Części nie są drogie, jest dużo zamienników, po przejechaniu 22 000 km nic się nie dzieje. Samochodzik ciągle cieszy. Polecam
~Sebastian K
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Autko serwisuję ceny przeglądów i części w normie. Dodam, że audi to porażka bo wszystko kosztuje powyżej 1000,00zł. Zużycie paliwa, są lepsze auta Ford, VW, Seat w tej klasie. Tylko dodam, że komfort podróżowania i tak lepszy jest w moim Fiaciku.
~wnd
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Jak na ta wielkosc i mase auta sa smiesznie niskie. Spalanie gazu 9-12l srednio 10. Zawieszenie bez udziwnien,i przystosowane do masy auta. Ceny jak to fiat tanie i dostepne.
~Wenecja
Van 3.0 V6 24V 204KM 150kW
Przy tej masie i mojej dynamicznej jeździe 11-15max to spoko chociaż starsza Sintra 3.0 V6 paliła mniej dlatego ocena o 1 mniej...
~KIKOS
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
JAK NA TAK WIELKIE AUTO TO OSZCZĘDNY , W TRASIE PALI OK 6,8 LITRA A W MIEŚCIE OK 9,5L , ŚREDNIA Z JAZDY MIESZANEJ OK 8 LITRÓW
~jan-ek.
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Do tej pory nic się nie zepsuło samo. Z każdej trasy zawsze wracał o własnych siłach.

Usterki Fiat Ulysse II

Fiat Ulysse II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Chałas
Chalas
K
~Jurek
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Może być mam też mayśkę 2,4 jtd o wadze 1430 kg średnie spalanie 6,3 ale to jest pocisk. Ula jest mułowata