Lista ocen Fiat Ulysse II (30) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Najpoważniejszą usterką jaką ja miałem było zalanie przedniego komputera pokładowego kiedy przelała mi się woda z zatkanych odpływów przy przedniej szybie. Rozszczelniona była obudowa, co nie powinno mieć miejsca przy kluczowym układzie. Udało się to naprawić poprzez wymontowanie jednostki, rozłożenie na czynniki pierwsze, wysuszenie i wyczyszczenie wszystkiego i ponowne poskładanie - ale groziła mi wymiana za bagatela 1500 zł + oprogramowanie...
~Sebastian K
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Jak dbasz tak masz. Naprawa po zerwanym pasku rozrządu. Dodam, iż z mojej winy. Mam przejechane 90tys., a to rocznik 2004 i przeoczyłem uwagę wymiany paska po 5 latach lub 120tys. UPS
~użytkownik
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
na razie bez poważnych usterek...oczywiście poza wymianą elementów eksploatacyjnych...ale też zaskakująco długo wytrzymują. Przeglądy co 30 tys....
~tomasz wojtyń
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
sprzęgło poleciało , ale przy tym przebiegu miało prawo , cena w miarę , części już są nawet dużo zamienników ceny względne , tylko broń Boże ASO
~pbserwis@op.pl
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
KOŁO PASOWE MIKROPASKA też typowa usterka dla tego silnika podobno nie wytrzymuje do stówy KOSZT WYMIANY WRAZ Z ROBOCIZNĄ 800 ZŁ !!!!!!!!!
~jan-ek.
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Uszkodziłem przegub, gdy kręciłem na śniegu bączki. Lepiej, że podczas zabawy niż na trasie. Dodatkowy plus.
~Roman
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
Jak do tej pory wymieniłem poza częściami eksploatacyjnymi: koło mikropaska i łączniki wahaczy
~wnd
Po 3 latach w moich rekach brak awarii
~mat
Van 2.0 JTD 136KM 100kW
Troche alektryka szwankuje ale jest to do naprawy

Usterki Fiat Ulysse II

Fiat Ulysse II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Chałas
Chalas
K
~maruch
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Brak - auto ani razu nie zqawiodlo mnie podczas podrozy.