Lista ocen Fiat Ulysse II 2.0 16V JTD 109KM 80kW 2002-2010 (19)

~Marek
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
Auto jest rewelacyjne...najlepsze z jakich miałem (volvo kombi, astra II) przestrzeń jest niograniczona. po wymontowaniu tylnych siedzeń robi się ogromna przestrzeń do załadunku o wym 2m/1m/1m. to auto doskonałe na trasy, na wakcyjne wypady w 5 osób + sporo miejsca na bagaż po wyjęciu 6 i 7 fotela. Auto ma solidne, proste i niezawodne zawieszenie...nieraz przeładowany po brzegi i jeżdżony po dziurawych drogach. komfort może nie jest najlepszy...
~bpserwis@op.pl
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
Mam również ULYSSA rok 1995 250 tys. km. jest lepszy od tego nowego ,wygodniejsze siedzenia i łatwiejsze do demontażu.Kupiłem nowego bo wierzyłem że będzie równie dobry jak ten stary,a tu niespodzianka -twardy i sztywny dużo plastyków które odpadają i są nieprzyjemne dla oka .Ogólnie jestem zadowolony, gdybym nie miał porównania to byłoby SUPER
~pbserwis@op.pl
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
JESTEM UŻYTKOWNIKIEM FIATA ULYSSE OD 1997 ROKU ,starym modelem zrobiłem 350 tys km. wtam 220 na gazie ,od 10 miesięcy posiadam Ulyska w nowej budzie ,nie powiem żeby był zły ,ale stary wydaje się być lepszy i wygodniejszy /fotele/ i coś mnie pokusiło na DIESLA ??!!
~kynios@interia.pl
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
przecież to francuz , HDi co mu można zarzucić , bardzo dobry silniczek (Silnik)
~KIKOS
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
JAK TO W HDI , PRZYPOMNĘ ŻE JEST TO SILNIK HDI PEUGEOTA, JAK SIĘ DBA TO JEŹDZI BEZ ZARZUTU (Silnik)
~sanczo0301@o2.pl
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
Dobrze trzyma się drogi.Na ostrych zakrętach przykleja się do jezdni. (Układ jezdny)
~Roman
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
Ładne auto, ale tylko w srebnym kolorze. Ponadto dosyć wygodne i praktyczne.
~Aras
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
Silnik w sumie ok, nie porywa dynamiką ale dla mnie wystarcza (Silnik)
1,7
~rycho
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
nigdy wiecej takiego syfiastego auta , dobrze że w końcu się go pozbyłem , ze stratą , ale jestem szczęśliwy że już go nie mam , nigdy więcej Fiata
~Toro
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
Kupiłem 10 latka, jeździłem następne 9 lat bez większych wpadek (jedynie sprzęgło i dwumasa przy 250000 - mechanik pokazywał mi zużyte - to były orginały od nowości no i uszczelka pod głowicą przy około 260000 ). Wakacje, codziennie miasto, na ryby po wertepach :) Nie oszczędzałem auta, ale wytrzymuje dużo. Taki rodzinny czołg.