Lista ocen Fiat Ulysse II 2.0 16V JTD 109KM 80kW 2002-2010 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
auto sprowadziłęm z2 lata temu z przebiegiem 136 000 km...poprzedni właściciel nie bardzo chyba dbał o auto...wymagało wówczas wymiany świec żarowych i linki hamulca ręcznego. w trakcie mojej eksploatacji miałem kilka niespoodzianek: urwał się pasek klinowy, którego poprzedni właściciel chyba na czas nie wymienił, zalało mi też podczas deszczu skrzynkę z bezpiecznikami z powodu niedomknięcia przeze mnie pokrywy z bespiecznikami pod maską...
~pbserwis@op.pl
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
zamek tylnej klapy AWARIA elektryczny zamek jest awaryjny dlatego był na stanie w serwisie cena ok. 160 zł /można wytrzymać/ listwy boczne na drzwiach bardzo kiepskie mocowanie odpadła jedna przy wizycie w myjni
~bpserwis@op.pl
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
OJ.......... JAK NA NOWE AUTO TO TROCHę ZA WIELE Elektryczny zamek tylnej klapy, termometr zewn. otwierający schowek w konsoli centr.Wyjmowanie siedzeń to KOSZMAR.
~Aras
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
Fiatem Ulysse jeżdżę niecałe 5 m-cy nie wiem czym mnie zaskoczy ale na razie wydaje sie byc dobrym,niezawodnym autem
~kynios@interia.pl
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
tylko rzeczy eksploatacyjne , wymiana tylnych amortyzatorów , a tak to tylko filtry , oleje , klocki i raz tarcze przednie
~KIKOS
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
NARAZIE TYLKO POWYMIENIAŁEM ŻECZY EKSPLOATACYJNE , PŁYNY , OLEJE ROZRZĄD I ŁOŻYSKO W JEDNYM KOLE
~rycho
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
wszystko trzeszczy , a najgorsza jest elektryka totalna porażka
~Roman
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
Zawodne czujniki (kontrolki) poduszek powietrznych.
~sanczo0301@o2.pl
Ogólnie bez zażutów.