Ocena kierowcy - Fiat Uno I

Przembal@wp.pl, 20 lat temu
Silnik 1.0 i 45KM 33kW
Rok produkcji 1989
Fiat Uno I 1.0 i 45KM 33kW 1985-1989 - Oceń swoje auto
Dałem piąteczke oceniając moją furkę ale należy się minusik dla Fiat Auto Poland za produkowanie marnej jakości części zamiennych. Samochodem przejechałem ponad 150 tysiecy i spisuje sie nieźle. Żadnej poważnej usterki przez ten czas tylko części eksploatacyjne. No i zawiecha części gumowe sie sypią jak już wspominałem ale to przez te polskie marne zamienniki orginalne.
Doskonale się sprawuje, jeszcze przy nim nic nie było robione a ma już 150 tyś!!!
W skrzyni to tylko olej zmieniałem, biegi bardzo dobrze wchodzą!!!
To mała wada tego samochodu, z początku jak był na częściach włoskich to autko duże przebiegi wytrzymywało na częściach gumowych zawieszenia!!! A na tych polskich niby orginałach jest makabra bardzo szybko się sypie!!!!!
Tutaj komentarz nawet nie jest potrzebny widoczność w tym samochodzie jest idealne
Jak na tak przestarzałą konstrukcję to i tak jest nieźle
Mnustwo dobrze działających nawiewów, ogrzewanie też dobre pod warunkiem że termostat jest sprawny!!!
Doskonale dla czterech osób, dla pięciu to już dużo za mało miejsca z tyłu ale mi się nie zdarza
Standardowe wyciszenie jest przeciętne - pozostawia wiele do życzenia ale od czego jest chwila wolnego czasu i mata bitumiczna i zaczyna sie robić przyjemnie cicho w samochodize
Super nawet poniżej piątki można zejść na setke
Mój jak go kupowałem dziewięć lat temu kosztował 16 000 zł jak za te pieniądze to naprawde super polecam zwłaszcza że włocha mam!!!
Jak na fiata to bardzo dobrze ale ja mam włocha prowdziwego z krwi i kości, słyszałem że te z Polski to już gorsze są!!!
Takich nie było!!!
Fiat Uno I