Ocena kierowcy - Fiat Uno I

leho@op.pl, 17 lat temu
Silnik 1.0 i 45KM 33kW
Rok produkcji 1985
Fiat Uno I 1.0 i 45KM 33kW 1985-1989 - Oceń swoje auto
fajne autko na miasto, niezawodny silnik (model jeszcze orginalny z Włoch), ostatnio trochę usterkowy, ale jak na fiata i tak nieźle
bez zarzutu po 230 tys. pracuje równo, nie do zdarcia
czasem kłopot z wrzuceniem jedynki lub wstecznego, drobiazg
nie ma powodów do narzekań
bez zastrzeżeń, pod tym względem nie znam lepszego auta
ok
dla mnie ok
jak na ten segment oceba bdb
silnik słychać tyle ile potrzeba
6-7 miasto, ok 5 trasa, ale dawno nie sprawdzałem
mi to auto bardzo odpowiada, jest stosunkowo tani w eksploatacji, patrząc na całokształt, a jestem pierwszym posiadaczem - auto ma 14 lat - jestem bardzo zadowolony, mimo ostatnich częstszych wizytach w serwisach
przy tym przebiegu czasem coś się zepsuje, ale jakichś uciążliwości ze strony drobnych awarii nie pamiętam, auto mam od początku - 14 lat
silnik i skrzynia biegów nigdy nie zawiodły-żadnych napraw, uszczelka pod pokrywą zaworów, uszczelka pod głowicą, ale z mojej winy bo przeciekała chłodnica i się przegrzał, w efekcie wyciek; korozja wydechu ok 180 tys, lakierowanie dolnej części drzwi przednich i nadkola po 220 tys.; w zawieszeniu nic poza wymianą amortyzatorów, a tym samochodem wiele rzeczy było wożonych :) ok 180 tys. nawaliło ogrzewanie - uciążliwe bo stało się w lecie i bez przerwy grzał...; 215 tys.-moduł zapłonowy, ostatnio znowu sięzepsuł - chyba ten nowy miał wadę, albo wcisnęli mi szajs; ręczy ciągle (ostatnie 3-4 lata) szwankuje ale prawie go nie używam; raz tylko nie obyło się bez holowania ale to też na własne życzenie - łożysko w alternatorze się posypało, ale już od dawna warczało jak pralka, więc można było tego uniknąc; generalnie do około 180 tys. było super; ostatnie 3 lata coraz częściej serwisowany

Usterki Fiat Uno I

Fiat Uno I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu