Oceny Fiat Uno I 1.5 i 75KM 55kW 1985-1989

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Fiat Uno I 1.5 i 75KM 55kW 1985-1989

~rtasa@venus.wsb-nlu.edu.pl
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Biorąc pod uwagę że jest to wersja ABARTH (lepszy silnik Lancii,układ kierowniczy,sport.zawieszenie nie do zdarcia jest to bardzo przyjemny samochód niezbyt drogi w eksploatacji (ceny filtrów,paska itp. jest OK) Ma odejście ,niejednemu kopara opadła.Można powiedzieć że jest to w tej wersji namiastka Alfy Romeo (dlatego go mam) Wyposażenie:el.szyby,c.zamek,szklany szyber z roletą,welury,obrotomierz, lepsze fotele,sport. wydech,świece itp.....
~Mrozek
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Fajne auto. Dynamiczne ale i ekonomiczne. Warto naprawić blachy przy starszych rocznikach i jeździć tym niż niejedną nowszą furą.
3,7
~morda
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
tani w zakupie i utrzymaniu, autko dla niewymagających., na wakacje z rodziną za mały bagażnik, prosta konstrukcja i tanie naprawy.
3,6
~ddamek@wp.pl
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
jak dla mnie wystarczajacy w miescie i na trasie rzwawo silnik zabiera sie do roboty
3,4
~Vito
~andrzej_mixmix
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
silnik bez żadnego remontu przejechał mi 390000 km poza tym że miał wymienianom skrzynie biegów w sprzęgło (Silnik)
~andrzej_mixmix
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Auto bardzo dobre powinno go porodukować dalej . muj fiacik ma 39000 km i bez żadnego remontu silnika (Silnik)
~Małolat
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Ciuchutko równo, bardzo pieknie chodzi trzyma stałe obroty. Nie mozna sobie wyobrazić lepszej pracy silnika. (Silnik)
~ZIBI
~robert
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
nie zwracam na to uwagi , nie mam lekkiej nogi przy prędkościach rzędu dochodzących do 160 km musi swoje spalić (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )