Lista ocen Fiat Uno II (484) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 669 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tgfan@wp.pl
Hatchback 1.1 57KM 42kW
Tak jak napisałem powyżej, zawsze jedzie dalej. Praktycznie niezniszczalny, z pewnością doturla się do najbliższego warsztatu choćby nie wiem co ;) No chyba, że w ogóle nie odpali co rzadko, ale jednak może się zdarzyc
~mareksaw
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
Wymiana wahacza po 90000 km, regulacja luzu zaworowego 1 zaworu po 80000 (LPG podpala jeden zawór), tłumik po 80000 km. Warto założyć stabilizator przedniego zawieszenia - samochód zupełnie inaczej zachowuje się na zakrętach.
~volarz
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
no zawiodl mnie raz jak alternator mi sie popsul, no ale po przebiegu 120 tys trza by wymienic szczotki ja tego nie zrobilem i mialem za swoje hehe a no i byl jeszce wahacz do wymiany ale o tym wiedzialem jak kupowalem
~losiu_al@op.pl
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Najpowazniejsza to awaria przewodu hamulcowego. Przewod spuchł i klocki nie odbijaly od tarczy. Klocki i przewod trzeba bylo wymienic . Ale koszt naprawy to 170 zl (w tym czesci i robocizna) wiec stosunkowo nie duzo
~Fredi_Lublin
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
poważne hmm? na szczęście jeszcze nie było, po za ubezpieczoniem zliczonym x2 bo się braciszek troszke za wcześnie rozbił, gdyby zaczekał 2 miesiące byłby i pierwsze zniżki i niższe ubezpiecznie za szkodową jazdę nie 100% w górę a 60%
~Ryszard
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
Po 5 latach wszystko się psuje. Już po 3 latach od salonu (ponoć był cynkowany:) zaczynała go brać rdza i były pierwsze poważne usterki,a teraz słychać jak go rdza zżera,a z części to już wymieniłem pół samochodu.
~crash tester
Hatchback 1.7 D 58KM 43kW
wymienilem alternator, lozyska w kolach, rozrusznik, szybe przednia i jeszcze kupe innych czesci. o zderzakach (z plastiku) nie wspomne, bo wymieniac trzeba co 2 lata... Bak to chyba w kazdym po 6 latach jest do wymiany
~Rysiaczek
Hatchback 1.0 i.e 45KM 33kW
jestem jego posiadaczem o 6 lat auto w miarę niezawodne, przez ten okres czasu wymieniłem tzw.silniczek biegu wolnych obrotów, oraz w tym roku kompletne sprzęgło, czeka mnie wymiana ostatniego tłumika i to wszystko
~pea@op.pl
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Zawieszenie wymieniane, wydech i elektronika starująca wstryskiem. Dwie pierwsze awarie spowodowane niewłaścieym urzytkowaniem. A trzecia ?? Po prostu się zepsuło, w końcu auto ma 153 tyś na liczniku i 11 lat :)
~grzesio
Hatchback 1.1 52KM 38kW
już pisałem: gaźnik (wytopiona dysza), aparat zapłonowy (rozlajerowany), moduł podciśnieniowy (zatkany), alternator (przestał działać) trochę za dużo. Acha no i ta cholerna rdza (nie ma kasy żeby co roku to poprawiać)