Lista ocen Fiat Uno II 0.9 39KM 29kW 1999-2002 (75) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 112 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rkowalski@interia.eu
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Pojazd pomimo niewielkich gabarytów zewnętrznych oferuje dużą przestrzeń dla kierowcy i pasażerów. Nikt nie uderza głową o podsufitkę nawet siedząc na tylnej kanapie. Plus za pakowny bagażnik. Ponad 270 litrów pojemności to dużo jak na tą klasę samochodu. Jeszcze lepiej jest po złożeniu tylnej kanapy. Auto zmienia się w małą ciężarówkę. Przewoziłem w nim kanapy i lodówkę w pionie! Operacja złożenia kanapy jest prosta i zajmuje niewiele czasu.
~TheSzimek
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Uno ma dużo miejsca we wnętrzu i bagażniku w stosunku do swoich wymiarów zewnętrznych. Fakt, że jest dość wąsko, ale na nogi tak z przodu czy z tyłu jest wiele przestrzeni. Optycznie jeszcze więcej, bo auto jest mocno przeszklone i mało zabudowane tapicerkami. Bagażnik też nie rozczarowuje. Można spakować się nawet w dłuższą podróż 2+1.
~Nolan
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Uniak ma pudełkowate nadwozie co sprawie iż przestrzeni jest sporo zarówno z przodu jak i z tyłu. Wysokie osoby ok. 180cm wzrostu nie będą uderzały w podsufitkę lub jechały zgięte w pałąk. Szerokość wnętrza też wystarczająca. Jeździłem poprzednio Fiatem Seicento jest to klitka w stosunku do Uniaczka.
~prosportkarol@poczta.fm
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Z przodu bdb, z pomiarów wyszło że tak samo jak w fabii i corolli (2000r). Z tyłu raczej miejsca jest dla dwóch choć trzy pewnie też dojadą, ale przy cofnięciu foteli przednich to z tyłu nikt już nogi na nogę nie założy. Bagażnik dość duży i ustawny a po złożeniu oparcia kanapy to już całkiem spory
~buhert
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Kierowcy nie zabraknie miejsca na nic (ja mam 190cm wzrostu i mieszczę się bez problemu). Znajomy ma 200cm i jeździ Uniakiem i tez bez problemu się mieści. Z tyłu spokojnie dwójka pasażerów (wzrost 180cm) będzie podróżowała dość wygodnie.
~grobla.gdansk@wp.pl
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Zważywszy wymiary auta jest super(rodzinka 2+2....i czasami dodatkowy pasażer).A bagażnik to rewelacja, nie mówiąc już co dzieje się po złożeniu kanapy...autko zamienia się w dostawczaka(używam go do dzisiaj do przewozu towarów w firmie)
~glodian
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Jak dla mnie auto ma bardzo mała przestrzeń , jadąc na trasie w 4 osoby to była jedna wielka ciasnota , do tej pory czuje na plecach kolano pasażera z tylu ;d , auto bardziej stworzone dla 2 osób , a nie dla 5 ;(
~majur
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Miejsca z przodu wystarczająco, nie jestem dryblasem, dla pasażerów mogłoby być trochę więcej (między przednimi i tylnymi fotelami). W szerokości, dla średnich 4 osób - komfort, dla pięciu - wystarczająco.
~Darek
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Dla mnie super. mam 190cm wzrostu i z przodu mieszczę się bez problemu, bagażnik jak na wielkość auta jest spory a na tylnych siedzeniach...kogo to obchodzi, przecież i tak nikt tam nie jeździ:-)
Dziennik kosztów dla Fiat Uno II 0.9 39KM 29kW
6,8
8,7
~Zenon
Hatchback 0.9 39KM 29kW
kupując to auto miałem budżet na jakiegoś leciwego sedana lub nowy mały samochód, wyboru nigdy nie żałowałem, inne \'maluchy\' jakie brałem pod uwagę typu panda czy 600 mogą się schować przy Uno