Oceny Fiat Uno II 1.0 i 44KM 32kW 1989-1996

Fiat Uno II 1.0 i 44KM 32kW 1989-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Uno II 1.0 i 44KM 32kW 1989-1996

~Szymon1986
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Krótko mówiąc całkiem fajne autko. W miarę niezawodne, pomijając drobne awarie które sam naprawiłem przy pomocy forum i własnych nie za dużych możliwości. Najczęściej psuje się układ zapłonowy, ostatnio wymieniłe UFO i silniczek krokowy (używany), zapłaciłem 65 zł i autko lata aż miło. Samochodem na codzień jeździ moja narzeczona, twierdzi, że nie wyobraża sobie innego autka. Brak wspomagania nie doskwiera nawet tak mizernej dziewczynie jak...
~PN1500
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Auto oceniam w porównaniu do innych podobnych, małych aut z lat 90-tych. Egzemplarz kupiony jako nowy w Polmozbycie w 1993 roku, wersja 45S z gaźnikiem, 3-drzwiowa. Samochód użytkowany obecnie bardzo sporadycznie, ma przebieg zaledwie 24 tys. km więc jeździ jeszcze jak nowy
3,5
~piotrek
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Samochód bardzo tani w utrzymaniu, jeśli ktoś zna się cokolwiek na mechanice to dużo rzeczy można przy nim samemu zrobić. Dobrze nadaje się na pierwszy samochód. Jeśli się trafi na zadbany egzemplarz i bez rdzy to jeszcze powinien trochę pojeździć. Na wakacyjne wyjazdy jest może za mały i za słaby ale do pracy/szkoły czy na zakupy w sam raz.
~Użytkownik Uno
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Mimo usterek jakie w moim samochodzie naprawiałem szczególnie nie narzekam na to auto. Większość wina poprzedniego właściciela . Małe spalanie, dobry silnik jak na ten rocznik ok. Jednak ogrzewanie jak i korozja beznadziejne, to pierwsze dość dokuczliwe w zimę, korozja niszczy nadkola co może doprowadzić jak w moim przypadku do wyrwania amortyzatora . Ogólnie rzecz biorąc auto niezłe, jeszcze jak się trafi na dobry egzemplarz można długo...
3,3
~muchaoz(at)o2.pl
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Egzemplarz z końca produkcji, i do tego zadbany, pewnie nie będzie sprawiał większych problemów - starsze roczniki to już inna bajka. Zmorą jest korozja - ranty drzwi, podłoga, nadkola... Przy kupnie zalecany porządny przegląd całości.
3,6
~czyzo84
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Bardzo dobry samochód. W mieście spisuje się na medal. Znam wiele opinij na temat Uno. Z częścią muszę się zgodzić ale jako użytkownik tego samochodu uważam że większość to mity. Jeśli dbasz o swoje uno , ono na pewno Cię nie zawiedzie;)

Usterki Fiat Uno II

Fiat Uno II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~smoku85@wp.pl
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
gdyby szlo nim jezdzić bez myśli że może zgasnąć w drodze to dał bym nawet 4 ale rece opadają :/ świece wymienione, modół, sąda lambda, przewody pzeczyszczone i dalej obroty skaczą i gaśnie sam od siebie :/ jak sie ktos spotkał z podobnym przypadkiem prosze o kontakt gg 3912568
2,1
~Krzysiek Q
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Nie polecam chyba ze ktos ma anielska cierpliwośc. Generalnie nigdy fiata nie kupie poniewaz nie mam chęci sie wiecej denerwowac a pozatym nie stac mnie na utrzymywanie auta marki fiat. Male spalanie ale nadrabiaja naprawy.
~pawcio777@wp.pl
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Żal się było rozstać (tydzień temu) z Uno. Sprawdził się jako autko miejskie: zwrotny, łatwo sie parkuje, dobrze przyspiesza. Ale za mały bagaznik na wyjazdy rodzinne - pakowanie bagaży przed wyjazdem 4-ch osób (w tym 2 dzieci) przypominało upychanie dwóch pudeek zapałek w pudełku od tic-tac´ów. Ale zawsze jakoś w końcu się udawało. A że tylko kierowca miał wygodnie - cóż, jakieś poświęcenie jest konieczne... Teraz myślę o Palio...
3,6
~Wojstef
Hatchback 1.0 i 44KM 32kW
Mam go od 1996 roku. Blachy dzwon (być może dlatego, że jest to oryginalny włoch- z kontyngentu). Nie mam powodów do narzekania. Jeżeli sprawdzi się LPG to będzie ekstra. Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego pojazdu.