Lista ocen Fiat Uno II 1.1 52KM 38kW 1989-1994 (43)

3,7
~KAmiLo
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Podsumowując samochod nie jest zły. Lubie go chociaz trzeba miec do niego cierpliwość. Moja przygoda z Fiatem Uno jednak konczy sie wraz z koncem waznosci badan technicznych i oddaje go na złom. Slużyl mi wiernie jednak teraz bedzie Audi A2
3,6
~UnoManiak
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Uno nie wie co to elastyczność!!!! przy wyprzedaniu redukcja musowa (Silnik)
3,7
~Cz
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Mało kucyków, ale jeśli nie jest załadowany to całkiem zgrabnie śmiga. (Silnik)
3,5
~piecho@orlowo.netlan.pl
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Uważam, że autko jest godne uwagi dla przeciętnego "Kowalskiego". Ja mam dwójkę dzieci i we czwórkę sobie wugodnie jeździmy.
~b_waldek101
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Po przejechaniu 5 tys.jestem b.zadowolony.Oceniam na 4 plus.Silnik jak na model z tego roku nic dodać. (Silnik)
~Mazzz
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Silnik bardzo dobry bezawaryjny. Rozrzad jest bezkolizyjny a to zaleta i to duza. Trzba pamietac o wymienie filtrow oleju i paliwa. (Silnik)
~Wladyslaw.Wojtowicz@gmail.com
Hatchback 1.1 52KM 38kW
po 150.000km. wymieniłem pierścienie na tłokach i śmigam dalej ,dynamiki mogą mi pozazdrścić fury z większymi silnikami
~wisniak
Hatchback 1.1 52KM 38kW
W sumie dobre autko dla mieszczucha o niezasobnym portfelu, który lubi sobie coś tam w autku pogrzebać
~Ela
Hatchback 1.1 52KM 38kW
biorąc pod uwagę niskie koszty utrzymania muszę stwierdzić, że jest to dobry samochodzik, choć ogrzewanie doprowadza mnie do pasji

Usterki Fiat Uno II

Fiat Uno II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pavlus
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Bardzo żwawy jak na swoją pojemność, pozwala podróżować spokojnie z prędkością 110 na godzinę bez wielkich szumów (Silnik)