Ocena kierowcy - Fiat Uno II

maniek, 15 lat temu
Silnik 1.4 i.e. 70KM 51kW
Rok produkcji 1999
Fiat Uno II 1.4 i.e. 70KM 51kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : 1,4 to bajka w tym samochodzie jesli chodzi o osiagi, jest to trwala, wytrzymala i bardzo dynamiczna jednostka , mialem okazje jechac tym samochodem 180km/h i prowadzil sie badzo dobrze i przyjemnie silnik 1,0 fire jest mniej dynamiczny od 1,4 ale dobrze radzi sobie z tym autem i badzo malo pali
Uno to dobry i dosc trwaly samochod o niskich kosztach utrzymania i zakupu , jest bardzo praktyczny i przestronny , silnik 1,4 zapewnia doskonale osiagi , za miastem pali malo , w miescie nie pali jakos malo ale duzo tez nie, spalanie kolo 8 litrow to jak na takie osiagi wynik dobry - jak ktos chce to moze zalozyc lpg, uno z tym silnikiem przyspiesza lepiej niz wiele wiekszych samochodow z wiekszymi silnikami. Do ekonomicznej i w miare dynamicznej jazdy polecam silnik 1,0fire wszystkie info o tym samochodzie mozna uzyskac na forum UNOFANI http://unofani.eev.pl/index.php polecam uno bo to bardzo dobry samochod , moje gg 7991540 - zawsze na niewidocznym, o uno chetnie pogadam i zapraszam na forum
silnik dobrze pracuje i do tego jest bardzo mocny - zaskakuje mozliwosciami , uno z tym silnikiem jest bardzo szybkie ...
jak ktos troche pojezdzi to bez wiekszych problemow bedzie zmienial biegi - do kazdgo auta trzeba sie przyzwyczaic i tyle
jak na te wymiary klase i wiek konstrukcji to jest dobry - samochodem sie jezdzi bazdzo przyjemnie
rewelacja - widzocznosc bardzo dobra
tak jak powinno byc
tuu sa rozne opinie ale ten co ma troche pojecia o uno powie ze dziala poprwawnie latem - dynamiczna wentylacja sie sprawdza bardzo dobrze, zima.. wiem ze ludzie czesto narzekaja ale prawda jest taka ze to kwestia odpowiedniego ustawienia - mocy typu i kierunku nawiewow - duzo informacji jest na forum UNOFANI http://unofani.eev.pl/index.php problemem dla wielu moga byc drobne listki itp wpadajace przez kratki dynamicznej wentylacji do wnetza samochodu , ale na to jest prosty sposob, ktory praktycznie nic nie kosztuje - wszystko jest na forum jak cos to moje gg 7991540
miejsca jest zaskakujaco duzo tak z przodu jak i z tylu, czesto w wiekszych autach nie ma tyle miejsca
jest dobrze jak na te klase samochodu wiadomo ze w autach segmentu b jeszcze do niedwna w sumie to az do modeli produkowanych obecnie nie stosowano zbyt wielu form wyciszenia auta , ale zle nie jest
koszta utrzymania... w tej dziedzinie uno niszczy konkurencje - czesci sa dosc tanie , auto jest prostej konstrukcji i jak ktos chce to moze wiele przy samochodzie zrobic sam , wazne jest to ze uno wbrew temu co ludzie mowia o fiacie, jest dobrym i wytrzymalym samochodem, tak jak reszta fiatow - mam 3 fiaty i nie mam z nimi problemow co do spalania uno 1,4 najmniej nie pali ale daje wiele przyjemnosci z jazdy - ma lepsze osiagi od wielu samochodow z wiekszymi silnikmai ktore wiecej spalaja jak ktos potrzebuje super ekonomicznego auta powinien kupic uno 1,0 fire jest dynamiczne - nie tak jak 1,4 ale dobrze radzi sobie z uno i pali bardzo malo - moje 2 auto to wlasnie uno 1,0 fire a 3 to seicento 1,1
rewelacja... dobra jakosc samochodu , wygodny, trwaly, badzo tani w utrzymaniu
nie mam z uniakami problemow dobre trwale auta
nic takiego sie nie mialo miejsca

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i.e. 70KM 51kW [l/100km]

6,3