Lista ocen Ford Aerostar (29) - Silnik

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wjurkow@opi.org.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
niestety z powodu złej eksploatacji silnik b. zużyty; bieże olej znika płyn chłodzący..., kilka razy już proponowali mi wymianę... dolałem takiej amerykańskiej mikstury (dwie puszki - doctor oil) i stał się cud... chodzi prawie idealnie przestał pożerać olej i nie muszę dolewać płynu chłodzącego... ale remont jest nieunikniony, może ktoś podpowie... wymienić na silnik używany czy pakować się w remont tego co mam - wymiana części na nowe.. a...
~andrzej
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
nie do zajechania , jedyny mankament to lubiacy cieknac uszczelniacz na wale miedzy szkrzynia biegow a silnikiem. Olej nalezy wymieniac przy normalnej jezdzie co 8 tys. km..
~Marek
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
super wygodny samochodzik dla7 osob części bardzo tanie, zwłaszcza u klijenta z okolic Krakowa podam namiar tel: 605 965 417 Ja zrobiłem swoim 48ty i wszystko OK
~mardan03@gmail.com
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
silnik wporządku pracuje,głośno bo wentylator paskiem napędzany ale mi to się podoba (na zewnątrz robi wrażenie!!!) przyśpieszenie jak na van-a super!!
~marcinkowski.piotr4@wp.pl - masterek
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
silnik dynamiczny przy wyprzedzaniu, jak to amerykanin nie oszczędza na połykaniu paliwa, ale za komfort jest to warte.
~shakal
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
naciskasz pedal gazu to czujesz ze jedziesz kozakow w betacz wciaga sie lewa dziurka, w srodku cichutko a na zewnatrz to oczywiste 3.0
~andyrudy@poczta.onet.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
V6 trochę głośny, ale kultura pracy i bezawaryjność prawie wzorowa oile serwis przebiega w terminie i zgodnie z książką
~fox_tychy@o2.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
na gazie i na paliwie rewelacja tylko moglby miec lepszy moment obrotowy do wyprzedzania
~misiu_83@tlen.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
silnik wolnoobrotowy na kołach zębatych musi i powinien pracowac idealnie zeby wszystkie tak pracowały
~Shkudi
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Zbiera sie super przy wyprzedzaniu do 140 spokojnie przyspiesza a wiecej nie potrzeba