Lista ocen Ford C-MAX I (72) - Całokształt

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dreammm
Minivan 1.8 Duratec 125KM 92kW
Ogólnie auto dla osób które jeżdżą po mieście, ze względu na mały komfort jazdy z większymi prędkościami spowodowany kiepskim wyciszeniem. Myślę, że dobre auto dla kobiety wożącej dzieci do szkoły. Sporo miejsca wewnątrz. Niezbyt drogi w utrzymaniu pod warunkiem, że trawimy na zadbany egzemplarz. Wadą jest silnik, który lubi brać olej często w dużych ilościach co generuje koszty utrzymania.
~dejacek
Minivan 1.6 TDCi 109KM 80kW
ocena ogólna dobra, jeździ się tym autem dość przyjemnie.Byłem nim w Chorwacji, drogę powrotną zrobiłem na raz, z powodu korków trwała prawie 18 godzin a wysiadłem może zmęczony ale bez bólu pleców. Awaryjność auta w tej klasie pojazdów wydaje się mniejsza niż przeciętna. Części eksploatacyjne stosunkowo tanie- mam dobrego mechanika, więc nie narzekam na koszty serwisu.
~Piotrek
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Ford auto naprawde swietne powiem ze jestem niemile rozczarowany autko malo pali zrywne posiadam go w wersi trend kola18' kolor wsciekla ceglowka ladne spojlery nie zamienie go na inne zrobilem komplet zawieszenie padly wtryski wymienilem koszta duze ale wartojestem unikalny na drodze polecam to autko mialem juz duzo samochodów ale c max jest idealny
~Marcin
Minivan 1.6 TDCi 109KM 80kW
Niestety muszę uznać C-Maxa za najgorszy zakup, jaki dokonałem w kwestii samochodów. Dałem się skusić bajkami o tym, że można kupić tanie w eksploatacji i dobrze wykończone auto za rozsądne pieniądze. W rzeczywistości samochód jest zbudowany tak tandetnie i niechlujnie, że szkoda gadać. A oszczędność diesla zostaje pożarta przez koszty i częstość napraw.
~Shootie
Minivan 1.8 Duratec 125KM 92kW
Wszystko spoko tylko po pewnym czasie pokazywała się usterka silnika kod błędu U1900 (czasami pokazywał się jeszcze komunikat o trybie ograniczenia prędkości oraz usterka układu wspomagania kierownicy) błąd magistrali. Okazało się ze pokazały się zimne luty. 350 zł u magika i usterka zniknęła. Tak autko spoko
~zbyszko22
Minivan 1.6 TDCi 109KM 80kW
Uważam że jest dobre autko,z tych wszystkich którymi jeździłem(min.mazda premacy,opel meriva,xsara picasso)oceniam je najwyżej.Spełnia swoją rolę znakomicie,nie mam z nim problemów w przeciwieństwie do innych marek.Już nie długo trzeba będzie się rozstać,lecz znając siebie następny też będzie ford(marzy mi się S-max)
~Mazur
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Auto oceniam naprawdę dobrze - fajnie się prowadzi, jest wygodne i w wersji 2.0 TDCI naprawdę daje radę w mieście i na trasie. Mankamenty według mnie są kwestią zaniedbania samochodu bądź niewłaściwej obsługi serwisowej. Przy tej cenie w mojej opinii dostajemy sporo jak na standardy adekwatnych roczników.
~MMB
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Wygodny, dynamiczny samochód, z optymalnie zestrojonym zawieszeniem i oszczędnym silnikiem. Niezawodny, mimo dużego przebiegu. Plus za silnik diesla bez filtra cząstek stałych (jeden problem mniej). Nieco za mały bagażnik i idiotycznie rozwiązane wrzucanie wstecznego (często wskakuje jedynka).
~oskar.italia@gmail.com
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
Wystarczy dbać o auto i nie zaniedbywać ewentualnych sygnałów jakie auto może do nas wysyłać, a będzie jeździło doskonale i przez wiele lat. Mój model z 2003 roku, czyli pierwszy model jaki się ukazał na rynku do dzisiaj jeździ doskonale i bez usterek. Nie chcę zapeszać, ale problemów ZERO!
Dziennik kosztów dla Ford C-MAX I
8,8
11,0
11,0
~Krzysztof
Minivan 1.6 Duratec 105KM 77kW
Bardzo fajne auto super się prowadzi ,jazda nim to przyjemność -spalanie średnie w granicach 7-8 litrów moc jest wystarczająca nie trzeba kupować z silnikiem 1,8 .Jak na razie nigdzie żadnej korozji kupiony z przebiegiem 87000 do dzisiaj żadnej awarii chodzi jak nowe auto .