Lista ocen Ford C-MAX I (72) - Całokształt

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vitek 96
Minivan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Użytkuję 2 lata . Sprowadzony z LPG Prins z przebiegiem 170000 . Instalacja dobra . Wcześniej jeździłem Scenikiem 2 1.6 z lpg . C max wygrywa tylko szybkością , Reszta dużo gorzej . Głośniejszy , twardszy , gorsza widoczność i gorzej skręca.
~Łukasz
Minivan 1.8 Duratec Flexi Fuel 125KM 92kW
Niby okej ale drobne usterki potrafią poirytować. Zawieszenie bardzo komfortowe, przyjemna jazda w trasie. Niestety, bierze olej jak szalony co podobno jest przypadłością tej jednostki. Poza tym - na minus - zbyt wysokie spalanie jak na 125 KM.
~Nelar
Minivan 1.6 TDCi 109KM 80kW
Przejechałem tym samochodem około 120tyś. km w dwa lata. Zaraz po zakupie wymieniłem kompletne sprzęgło (na używane), oczywiście zaślepiłem EGR , reszta inwestycji w auto to standard eksploatacyjny. Gdyby nie dobierająca się do niego rdza, byłoby doskonale.
~Olsztyniak
Minivan 1.6 TDCi 109KM 80kW
Auto jest pakowne. Niezle trzyma się drogi. Z tym silnikiem bardzo oszczędne, ale koni lekko brakuje.Niezła widoczność, dobra manewrowość jak na gabaryty. Całkiem ładny (mam alufelgi ) Jak na mase auta to mogło by być z 15 km więcej.Coś za coś.
~Maciek
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
Przeciętniak. Ma swoje zalety, ma swoje wady. Brzydkie jak noc, spore i ekonomiczne auto dla rodziny. Niezły silnik i elektronika, kiepskie wykonanie. Ujdzie. Pewnie i tak bym go kupił ponownie, ze względu na zalety.
~mzx77
Minivan 1.6 Duratec 105KM 77kW
Fajne rodzinne auto, jestem bardziej zadowolony niż się spodziewałem. Przy zakupie trzeba zwracać uwagę na korozję, rzetelna konserwacja na pewno nie zaszkodzi.
~Robert
Minivan 1.6 TDCi 109KM 80kW
Auto w sam raz dla rodziny z jednym dzieckiem. Z dwójką dzieci też będzie ok pod warunkiem, że zbyt często nie jeździcie w długie trasy (mało miejsca na bagaże).
~maverick
Minivan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Bardzo wygodne i komfortowe auto, z dynamicznym silnikiem i mnóstwem praktycznych rodzinnych rozwiązań. Jeździ się wygodne i komfortowo.
~tomek.B
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
Świetne auto. Powoli kończę z nim przygodę ze względu na przebieg - czas na zmianę. Ale jeżdżę nim szósty rok i chętnie pojeździłbym dalej
~Zadowolony
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
Idealny balans w kategorii Van/szybka jazda. Polecam na autostrady pomimo małego silnika. Na miejscu troche trzeba powachlować biegami.