Lista ocen Ford Cougar (50) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Will333
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Nic poważnego się nie dzieje. Trzeba by było kupić naprawdę zmęczony model by do niego dokładać. Ponieważ mamy dukty zamiast dróg to przypomina się co jakiś czas zawieszenie ale to nie tylko w Cougarze.
~LokiCKP
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
Nie zdarzyła mi się żadna, należy przestrzegać terminów wymian płynów i podzespołów jak na przykład pasek rozrządu, ale to jak w każdym aucie, nie szanujesz - nie jedziesz.
~Po cougarze.
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
Pękają pierścienie ABS na tylnych piastach - no lipa, auta 10 letnie mają do wymiany piasty i łożyska kół przednich. Lubią się zepsuć zamki centaralne w drzwiach.
~adamknapik
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
Był dziś na przeglądzie i super. Hamulce wymienione 2 lata temu - stan igła, Amortyzatory nie wiem czy je ktoś wymieniał ale przód 27%zużycia, a tył 0,06%.
~Dren311
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Podstawowe zespoły samochodu są nie do zdarcia. Mi osobiście nigdy nic poważnego się nie zepsuło. Silnik ponoć wytrzymuje spokojnie 400tys km bez remontu.
~atipo1
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
wydmuchalo jeden z 3 katalizatorow, ..i zatkalo drugi ..wiec powazna usterka, ..ale sadze ze to wina paliwa ....NIE WOLNO LAC BYLE JAKIEGO PALIWA!!
~boss_kamas
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
narazie brak poza wymianą łożyska w prawym przednim kole i łącznikami stabilizatora ale czy to jakies poważne usterki??:>
~Stefan
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
Słabe zawieszenie, kompletnie nie na nasze drogi, czasem cos jeszcze moze wyskoczyc ale jak to w kazdym aucie
~Pakaj
Coupe 2.5 i V6 24V 170KM 125kW
Bez wdawania się w szczegóły. Kilka razy na lawecie wracałem. Ten samochód to jedna wielka poważna usterka.
~zibi
Coupe 2.0 i 16V 131KM 96kW
zawieszenie siadło,maglownica,skrzynia biegów,łożyska kół,ogrzewanie-nie wiedziec czemu?