Lista ocen Ford Escape I (14) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacuś
SUV 3.0 i V6 24V XLT 203KM 149kW
Itu jedyny bubel... Automat cd4 niestety Amerykanie jeżdżą powoli a fabrycznie nie ma chłodnicy oleju i teraz wiem że trzeba samemu robić. Remont skrzyni kosztował mnie ok 9 tyś. Teraz jest dobrze...ale polecam każdemu chłodnice montować ..
~~tomuś
SUV 3.0 i V6 24V XLT 4WD 203KM 149kW
choć \"tylko\" czterostopniowa to jednak kultura pracy świetna no i to miłe uczucie gdy \"mocniej\" nadepniesz...jest kick down i ... odjeżdzasz, a inni szybko tracą cię z oczu! hmm jednak to \"trochę\" zwiększa zużycie paliwa
~Owad
SUV 3.0 i V6 24V XLT 4WD 203KM 149kW
4 biegi do przodu i OD. W terenie o dziwo sprawdza się znakomicie, na trasie zrzuca bieg i silnik wchodzi na obroty nawet przy lekkim dodaniu gazu. Miasto na spokojnie zmienia biegi przy 2,5tys. obrotów.
~michał_urban2
SUV 3.0 i V6 24V XLT 4WD 203KM 149kW
Skrzynia działa super , do 4 ( 5 z nadbiegiem ) biegów można się przyzwyczaić i nie robi to żadnych problemów . Czasami jak jest zimny lubi szarpnąć przy zmianie przełożeń.
~Owad
SUV 3.0 i V6 24V XLT 4WD 203KM 149kW
4 biegi to na obecne standardy "biednie", ale o dziwo wystarcza zwłaszcza w terenie nie ma wstydu. W mieście sprawuje się bardzo dobrze i pozwala na bezstresową jazdę.
~matgd
SUV 3.0 i V6 24V XLT 203KM 149kW
nie gniotsa nie łamiotsa do dsg to lat świetlnych brakuje ale zmieni biegi i ew naprawy symbilicznie kosztują w porównaniu di niemieckich wynalazków
~marcin,marklo1@o2.pl
SUV 3.0 i V6 24V XLT 4WD 203KM 149kW
bardzo fajnie działa.z włączonym overdrivem potrafi już jechać na ostatnim biegu przy 70km/h co zapewnia niskie obroty silnika i niższe spalanie.
~raal
SUV 3.0 i V6 24V XLT 203KM 149kW
automat jest extra szybkie przelozenia ,na trasie ustawia obroty silnika na minimum przez to spalanie jest male
~jester479@comcast.net
SUV 3.0 i V6 24V XLT 4WD 203KM 149kW
mimo automatycznej przekladni bardzo dobrze przyspiesz z miejsca i rowniez w trakcie jazdy bardzo dobrze sie spisuje przy wyprzedzaniu
~KKrzysztof
SUV 3.0 i V6 24V XLT 203KM 149kW
automat dobrze zmienia biegi, co tu więcej pisać o skrzyni biegów, wymieniłem olej,