Lista ocen Ford Escort USA MK II Hatchback (46)

~PZ
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
To jest 3 moje takie autko{1 wr].Jest super ani razu się nie popsuło ,wszystko ma orginalne,wymieniam :klocki płyny i jade.Zapala na dotyk bez względu na warunki.Spalanie jest małe sprawdzone wielokrotnie do końca paliwa.Pali przy jeździe na tempomacie z prędkością90 km/godz 6l trasa,przy jeżdzie szarpanej od 90-140do 9l .Miasto 8-10l.Jest to bogato wyposażona wersja 5 drzwiowa,automat,skóra,klima itd.Prędkość maksymalna grubo powyżej... (Silnik)
3,3
~lukas07@poczta.fm
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
auto jest w miare plusem jest dobra praca silnika, skrzyni biegow minus to napewno zawieszenie i duze zuzycie paliwa.
~złoty
Hatchback 1.8 i GT 129KM 95kW
bardzo elastyczny potrafi stanąć w miejscu na ułamek sekundy i nie zgaśnie przy b. szybkim puszczaniu sprzęgła (Silnik)
3,8
~szata@go2.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
pewnie byloby bardzo dobrze gdybym juz wymienil amorki (Układ jezdny)
~waldek ł
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
to jest jedyny silnk udany w tym modelu bez problemu chodzi jak zegarek szwajcar leje bęzynke i na czas oleje i myślę że do miliona wytrzyma (Silnik)
~ibis1@tlen.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
brak odpowiednich serwisów szczególnie dot. elektroniki-bardzo drogie ceny usług zazwyczj podawane są z pały. Przy bezwypadkowej jeździe bezawaryjny wymagał wymiany oleju i klocków . Tłumik nie wymieniany od nowości!!!!!!
3,7
~heny@eta.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
pszczoła po oplu senatorze mam wrażenie że zgasł tak cicho i równo (Silnik)
~FrEeD
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Samochodzik bardzo dobrze sie prowiadzi :) zalożylem LPG i w miescie mieszcze sie w 10 l wiec jezdze prawie za darmo. Silniczek 1.8 DOHC 110KM. Jednym slowem wypasik. Z reszta za takie pieniadze nie kupil bym nic lepszego. Samochodzik z roku 1992.
~olo
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
1.9l i ponizej 9l w miescie a 7l na trasie to jest to. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,4
~spirit00@op.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
układ chłodzenia, chyba juz wszystko po kolei sie psuło (silnik wiatraka, czujniki, przkaznik) i naprawiałem, do czasu, az w koncu wentylator przerobiłem na włączanie "manualne" :P (Bezawaryjność (drobiazgi))
Ford Escort USA MK II Hatchback
Aktualnie przeglądasz Ford Escort USA MK II Hatchback