Lista ocen Ford Escort USA MK II Hatchback (46)

~Stasiek
Hatchback 1.8 i GT 129KM 95kW
klopot z odpowidnimi serwisantami boja sie go ale naszczescie narazie nic nie popsulo sie tylko podstawowy serwis (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Kalitoo
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Za taką kase nie ma co wymagać :) A tak na marginesie to poszukuję przedniej szyby to takiego właśnie Forda. Jeżeli ktoś ma, to jestem zainteresowany kupnem - kalitoo@onet.eu, 507260753 z góry dziękuję :)
~Adam
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
naprawde dobry samochod zero rdzy,silnik super zero awarii jedynie zuzylem zawieszenie ale coz nasze drogi do najlepszych nie naleza
~mietek mfilipcz@jagiellonia.krakow.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
*cięzko chodzi lewarek skrzyni *nie mozna skazować komunikatu komputera pomimo usunięcia usterki-bez wizyty w stacji i podpięcia do komputera co jest drogie
~przybor@rki.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Jeżdzę tym autkiem od roku zrobiłem nim już 20.000km i uważam że jest OK. Na trasie pali mi 7-7,5 przy prędkości około 110km/h w mieście 8-8,5.
~DAREK
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
lakier złuszcza się z dolnych parti karoseri, blachy w płycie podłogowej troche słabe (Stosunek jakość/cena)
~prof.aro@wp.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
potrzebuje skrzynie pomocy manualna 5biegów gdzie ją dostać kontak poczta prof.aro@wp.pl (Skrzynia biegów)
3,3
~Tomek
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Trochę drobiazgów się rozlatuje: przełączniki, otwieranie/zamykanie maski, zamki, itp. (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,2
~KOSA
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
sypie sie skrzynia , małe przyspieszenie jak na taka pojemność
~zbujtaj@wp.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
jezdze nim od poczatku zadnych problemow dynamiczny i ekonomiczny.
Ford Escort USA MK II Hatchback
Aktualnie przeglądasz Ford Escort USA MK II Hatchback