Oceny Ford Escort USA MK II Hatchback 1.9 i 88KM 65kW 1991-1996

Ford Escort USA MK II Hatchback 1.9 i 88KM 65kW 1991-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Escort USA MK II Hatchback 1.9 i 88KM 65kW 1991-1996

~jasiek [axl_rose@tlen.pl]
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Zasadniczo jest to samochód na medal. Warto poświęcić dwa słowa kwestii części zamiennych - moje spostrzeżenia są takie. W przypadku "dużych" spraw, trzeba bardzo wnikliwie szukac optymalnych cenowo ofert. Wbrew panującej opinii, jest bardzo wiele firm i sklepów oferujących części do aut z USA, a Escort jest stosunkowo popularnym modelem w tym i tak niszowym sektorze. Wszelkie typowe części [filtry, paski, świece] można zazwyczaj kupić w tych...
~Kalitoo
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Za taką kase nie ma co wymagać :) A tak na marginesie to poszukuję przedniej szyby to takiego właśnie Forda. Jeżeli ktoś ma, to jestem zainteresowany kupnem - kalitoo@onet.eu, 507260753 z góry dziękuję :)
~enduroboy@o2.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
super fura, amerykański czołg:] moja escorcina jest troszke podrasowana, na skrzyzowaniu pali kapcie az miło:D zeby zdobyć jakiekolwiek czesci(nie wspominajac o podzespołach do modyfikacji serijnego auta) jest problem, ale moza zawsze cos załatwić
3,8
~Adam
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Na pewno auto-czołg. Duże i bezpieczne. Nawet zrywne, ale niezbyt szybkie. Automatyczne pasy są fajnym "bajerem", poza tym oryginalność - nawet seryjny escort USA z tego roku w Polsce jest czymś wyjątkowym. Dosyć komfortowo się jeździ, wnętrze ładne i dopasowane. Nie skrzypi, nie stuka. Odstraszają ceny części, ubezpieczenia, spalanie. Zachęca niewielka awaryjność. Sprzedałem go i nigdy nie kupię amerykańskiego samochodu - ma duszę, ale drogo...
4,1
~jabizri
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Ogólnie autko wygodne, wręcz komfortowe dla jednej osoby. Nikt go nie ukradnie, bo w Polsce bardzo rzadko widywany. Z drugiej strony, jak już chcę kupić do niego części, to mam problem. Nie wiem, po co mu taki wielki silnik, skoro nikła moc z niego jest wyciągana, choć samochód waży 1,5 tony. Mam sentyment do tego autka, ale pozbywam się go (nie bez trudności, mało chętnych), bo jest trochę zbyt kosztowne w utrzymaniu.
~wes.mroz@interia.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Użytkowany 10 lat, bieżąca eksploatacja - wymiana filtrów, oleju , klocków i szczęk hamulcowych. Bardzo dużo zabezpieczeń np. odcięcie dopływu paliwa. Po instalacji gazu zużycie 9-10l - szkoda że tak późno. wartom szukać zamienników oryginalnych części.
3,5
~ludwig.van@wp.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
OGÓLNIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, PRZYSPIESZENIE ok I W SERWISIE MAŁO WIZYT, GDYBY NIE JAKIŚ TAM KŁOPOT Z CZĘŚCIAMI (KONIECZNOŚĆ SZUKANIA ZAMIENNIKÓW np. Z MAZDY) TO BYŁO BY ql, NIE NALEŻY BAĆ SIĘ TEGO SAMOCHODU, JEŚLI MASZ MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PO ROZSĄDNEJ CENIE TO WCHODŹ W TO BEZ GADANIA
~FrEeD
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
Samochodzik bardzo dobrze sie prowiadzi :) zalożylem LPG i w miescie mieszcze sie w 10 l wiec jezdze prawie za darmo. Silniczek 1.8 DOHC 110KM. Jednym slowem wypasik. Z reszta za takie pieniadze nie kupil bym nic lepszego. Samochodzik z roku 1992.
~ibis1@tlen.pl
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
brak odpowiednich serwisów szczególnie dot. elektroniki-bardzo drogie ceny usług zazwyczj podawane są z pały. Przy bezwypadkowej jeździe bezawaryjny wymagał wymiany oleju i klocków . Tłumik nie wymieniany od nowości!!!!!!
~Adam
Hatchback 1.9 i 88KM 65kW
naprawde dobry samochod zero rdzy,silnik super zero awarii jedynie zuzylem zawieszenie ale coz nasze drogi do najlepszych nie naleza
Ford Escort USA MK II Hatchback
Aktualnie przeglądasz Ford Escort USA MK II Hatchback