Oceny Ford Escort USA MK II Kombi

Ford Escort USA MK II Kombi - Oceń swoje auto

Oceny Ford Escort USA MK II Kombi – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Escort USA MK II Kombi

Ford Escort USA MK II
Jest to typowy "muł roboczy" jeżdzi się jak małą ciężarówką ( wysoki fotel długa maska duży moment ciągnie od 1000 obrotów) mocna konstrukcja nadwozia, zderzaki na buforach blachy ocynkowane, nie łapczywy na paliwo , silnik i układ przeniesienia napędu nie do zajechania, w moim autku jest cały orginalny wydech bez ubytków, jak na dzisiejsze czasy mógł by mieć leprze fotele chociaż i tak nie narzekam. Doskonały do długich tras - nie męczy. Z...
Ford Escort USA MK II
idealne auto do codziennego użytkowania, bezawaryjne i nie wymagające częstych napraw, części dostępne w umiarkowanych cenach trzeba tylko podzwonić i popytać i nie czekać aż się zniszczy całkiem element do wymiany, wiele części pasuje od innych Fordów , a amortyzatory nowe które zrobiły u mnie 100 tyś km kosztowały po 200 zł za sztukę, autko ma ocynkowaną blachę i pożądny lakier - jednym słowem autko nie do zajechania
~LUKI
Ford Escort USA MK II
jezdze dwa lata rocznikiem 95 kombi i uwazam ze za taka kase auto sie zaj.... oplaca pomimo ze niektorzy sa nieprzychylnie nastawieni do tego auta. Czesci (podwozie mozna dobrac od mazdy 323). ale wiekszosc czesci jest dostepna w Polsce trzeba tylko bardziej poszperac i mozna dobrac odpowiednie zamienniki.
~sped-27
Ford Escort USA MK II
za kilka tyś. zł kupiłem samochód którym pokonuje 60 km dziennie i naprawdę nie narzekam. autko ma swoje lata i czasmi trzeba coś naprawic, ale koszty zazwyczaj "w normie". zawieszenie pasuje z mazdy 323 inne cześci "amerykańskie" nie najdroższe.
~Wojtek [email protected]
Ford Escort USA MK II
Super auto. Lata jak błyskawica nie psuje sie. Trzeba tylko dbać i auto niezawodne wygodne i nietuzinkowe. Przy zakupie trzeba uważać bo ludzie zaniedbują to auto w obawie o wysokie koszty napraw i później jest problem( np takie za 5000 to totalny złom bez amorów, wachaczy i z cieknącym olejem). Kupować trzeba bo auto jest super.
Ford Escort USA MK II
Bardzo dobry rodzinny samochod . Wykonczenie w srodku dobre, przyjemne dla oka.Duzo miejsca w srodku jak i w bagazniku. Kieruje sie tym samochodem przyjemnie. Troche silnik za slaby w stosunku do masy. Szkoda, ze nie jest juz produkowany . Jestem bardzo zadowolony.
Ford Escort USA MK II
lepsze to moze byc tylko challenger, mustnag, f-body, corvette i inne wyjatki... wszystko inne zostaje w tyle. Nigdy nie kupie europejskiego samochodu, europejczycy poprostu nie maja stylu, nie czuja tych klimatow robienia extra wozikow.. to wszystko co jezdzi po drogach jedynie nadaje sie na zakupy i powinno byc sprzedawane razem z trumna, bo jak widze jak gosc myje TICO szlaufem i blacha sie wgina to mnie cos sciska :) dac 20.000 za puszke...
Ford Escort USA MK II
Białe kombi - doskonały samochód w niskiej cenie z bardzo dobrym wyposażeniem. jestem po wrażeniem
~Kamil C z USA [email protected]
Ford Escort USA MK II
Za te pieniadze co ja dalem to dobry samochod a dalem bardzo malo.
Ford Escort USA MK II
Za takie pieniądze - kombi z klimą, wspomaganiem, elektryką i tempomatem! Nic lepszego sie nie znajdzie.
Ford Escort USA MK II Kombi