Lista ocen Ford Escort USA MK II Kombi (14) - Silnik

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alkmena26@interia.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
Witam wszystkich!Czytam wasze komentarze i chce mi się płakać.Pokochałam to autko od pierwszej chwili,mam go prawie pięc lat,to mój pierwszy samochód!Nadeszła chwila kiedy trzeba sie rozstać,więc wystawiłam kilka ogłoszeń,między innymi w gratce,allegri i t.p.I wiecie co?Nie chcą go!!!Wczoraj byli go oglądac ludzie z lublina(mieszkam w chorzowie)i po półgodzinnych oględzinach stwierdzili że jednak podziękują,choć tłukli sie tu przez pół...
~free
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
Samod swietny ,zalety to swietna widocznosc duza przestrzen w środku ,wspomaganie el lusterka ,wygodny cichy jak na swoj wiek ,wady jak mam swoim aucie niiwem jak u innych to zawieszenie i karoseria ,no i rzy silniki 1.9 moc powinna byc wieksza ale skoro to automat to sie nie dziwie
~trynom@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
nie jest to wersja wyścigowa ale ciągnie od niskich obrotów , posiada dużą elastyczność, trochę głośny jak to FORD ale za to dobrze wyciszony w środku i co najważniejsze bezawaryjny
~Wojtek worzechowski@wp.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
Silnik super, na gazie nie ma różnicy, wszelkie dresy w BMW 3 i Golfach nie mają ŻADNYCH szans. Elastyczność kapitalna, nieważne który bieg auto jedzie szybko. Kobiety lubią go za to.
~maciej.r@konin.lm.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
właśnie wymieniam uszczelke pod głowicą bo siadła mi chłodnica i przegrzał sie troche, ale po za tym silnik chodzi jak zegarek, cylindry wyglądają jakby przejechał z 30000 km!
~LUKI
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
przy tym przebiegu silnilk jest naprawde ZYLETA jak na ten rocznik i cene za jakie to auto mozna dostac dal mnie rewlacja (jezedze 3 lata)
~Kamil C z USA kabonk@interia.pl
Kombi 2.0 i LX 110KM 81kW
Silnik jest glosny. Poza tym malo elastyczny. Brak jakiegokolwiek przyspieszenia!!! Nie ekonomiczny silnik ale przy wlaczonym a/c nie zauwazylem utraty mocy.
~deeppurplerk@earthlink.net
Kombi 2.0 i LX 110KM 81kW
Zadnych problemow, nic nie cieknie, co prawda od tej ilosci km juz jest troche slabszy ale wciaz dobrze sobie radzi
~stef1@wp.pl
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
Bez uwag, pracuje cicho choć ostatnio słychać (wymieniony) pasek klinowy - piszczy.
~sped-27
Kombi 1.9 i 88KM 65kW
jak na wiek to prcuje równo, przy lpg wymaga duzo regulacji
Ford Escort USA MK II Kombi