Lista ocen Ford Escort IV Hatchback (48) - Całokształt

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Escort był moim pierwszym samochodem, i wiążę z nim wiele wspomnień. :) Autko mimo swojego sędziwego wieku, nadal cieszy oko, i jest bardzo wygodne. Ma w sobie coś, czego nie mają oklepane Escorty Mk5 i nowsze - wydaje mi się, że chodzi o tego ducha klasycznego auta, z lat osiemdziesiątych. :) Niestety, samochody te z racji swojego wieku, często odchodzą na samochodową emeryturę, i są traktowane po macoszemu - ciężko więc kupić ładny i zadbany...
~topgun_@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Dziadziuś jest jeszcze całkiem żwawy jak na swój wiek. Było trochę poważnych wydatków (ukręcony wałek rozrządu) ale to jest cena za wyżyłowane auto, którego raczej nie kupują emeryci do jazdy po zakupy. Pewnie dostawał w palnik jak tylko się dało. Ogólnie jestem zadowolony z tego autka. Cena za niego nie była zbyt wygórowana..auto było zaniedbane i nie działało kilka drobiazgów ponadstandardowych (samochód w wersji skandynawskiej.. ABS,...
~gelod@op.pl
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Mam Forda Escorta 1.4i z 1989 roku z instalacją wtryskową benzyny CFI. Moc silnika jest NIEWYSTARCZAJĄCA, ma słabe przyspieszenie, schodzi słabo z obrotów (przy rozruchu trzeba mu zmniejszyć obroty a i tak ma 1200 obr/min),podczas gwałtowniejszego przyspieszenia "dusi się". Auto przeszło wiele badań technicznych (w tym komputerowo) bez rezultatów. Proszę o rzetelną radę i pomoc w zlokalizowaniu usterki.
~Król Marcin
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto użytkuje od 6 lat jako weekendowy klasyka i nie raz na co dzień co prawda włożyłem w niego kupę kasy żeby go doprowadzić do stanu jak salonu lecz jest to jeden z najlepszych aut jakie miałem pod względem bezawaryjności jak na tak starą konstrukcję jest naprawdę fajnie
~Maciek Bolesawiec
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Auto dobre na początek jako pierwszy samochód. Tak jest w moim przypadku. Polecam innym młodym kierowcom. Atuty tego auta to Ma dobrego kopa u mnie jakieś 7s do setki. pali nie wiele jak na tą pojemność psuje sie dość rzadko oraz części zamienne nie są zbyt drogie.Polecam !!
~Dominik
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Cena za jaka to auto mozna kupic jest smieszna, to poprostu darmo. Zaplacilem 1700 zl i nie musialem wlozyc 500 zl i mam szybkie, ekonomiczna, bezpieczne(kontrolowane w stacji obslugi), duze no i wmiare o dobrym wygladzie. Dziwie sie kupujacym VW za te ceny i takie G........
~coca1@poczta.wp.pl
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Jak na swoj wiek i przebieg sprawuje sie idealnie. Jednak by tak ciagle bylo trzeba poswiecac mu troche czasu i na biezaco usuwac usterki, ktore przewaznie wynikaja z normalnej eksploatacji. I oczywiscie problem z korozja ale to dlatego ze nigdy nie byl garazowany.
~dzivak
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Biorąc pod lupę całokształt, nie żałuję pieniędzy, które wydałem na zakup i ewentualne części do niego, wdzięczny samochód. Niestety już nie nadawał się do niczego (samochód wymagał solidnego remontu silnika i zawieszenia) i musiał iść na złom.
~Darek
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Za tą cenę polacam, ale trzeba szukać zadbanego modelu. Autko jest już pełnoletnie, więc nie ma co się podniecać. Nie ta epoka. Ale mimo wszystko na razie mnie nie zawiodło i niech tak zostanie. Nawet go polubiałem i szkoda byłoby mi go sprzedać.
Dziennik kosztów dla Ford Escort IV Hatchback
7,7
~Mariusz
Hatchback 1.6 XR3i 105KM 77kW
Uwielbiam moje autko ale z racji powiekszajacej sie rodziny niedlugo bede zmuszony je wymienic Nawet moja malzonka go polubila No a w bliskej rodzinie sa jeszcze dwa i tez sie dobrze maja wiec jak najbardziej zasluzona ocena
Ford Escort IV Hatchback