Oceny Ford Escort IV

6 ocen

Najnowsze oceny Ford Escort IV

~Damian
Ford Escort IV
Escort był moim pierwszym samochodem, i wiążę z nim wiele wspomnień. :) Autko mimo swojego sędziwego wieku, nadal cieszy oko, i jest bardzo wygodne. Ma w sobie coś, czego nie mają oklepane Escorty Mk5 i nowsze - wydaje mi się, że chodzi o tego ducha klasycznego auta, z lat osiemdziesiątych. :) Niestety, samochody te z racji swojego wieku, często odchodzą na samochodową emeryturę, i są traktowane po macoszemu - ciężko więc kupić ładny i zadbany...
3,3
~dzivak
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Ford Escort IV
Biorąc pod lupę całokształt, nie żałuję pieniędzy, które wydałem na zakup i ewentualne części do niego, wdzięczny samochód. Niestety już nie nadawał się do niczego (samochód wymagał solidnego remontu silnika i zawieszenia) i musiał iść na złom.
~Maciek Bolesawiec
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Ford Escort IV
Auto dobre na początek jako pierwszy samochód. Tak jest w moim przypadku. Polecam innym młodym kierowcom. Atuty tego auta to Ma dobrego kopa u mnie jakieś 7s do setki. pali nie wiele jak na tą pojemność psuje sie dość rzadko oraz części zamienne nie są zbyt drogie.Polecam !!
~Darek
Ford Escort IV
Za tą cenę polacam, ale trzeba szukać zadbanego modelu. Autko jest już pełnoletnie, więc nie ma co się podniecać. Nie ta epoka. Ale mimo wszystko na razie mnie nie zawiodło i niech tak zostanie. Nawet go polubiałem i szkoda byłoby mi go sprzedać.
~Mariusz
Hatchback 1.6 XR3i 105KM 77kW
Ford Escort IV
Uwielbiam moje autko ale z racji powiekszajacej sie rodziny niedlugo bede zmuszony je wymienic Nawet moja malzonka go polubila No a w bliskej rodzinie sa jeszcze dwa i tez sie dobrze maja wiec jak najbardziej zasluzona ocena
~Focus.
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Ford Escort IV
W stosunku do malucha nie ma co porównywać. Po przesiadce ze 126p auto wydaje się być ideałem. Przydałby się jednak mocniejszy silnik (1.6 16V 105 KM), i trochę lepsze wyposażenie (między innymi wspomaganie kierownicy).

Usterki Ford Escort IV

Ford Escort IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dominik
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ford Escort IV
Cena za jaka to auto mozna kupic jest smieszna, to poprostu darmo. Zaplacilem 1700 zl i nie musialem wlozyc 500 zl i mam szybkie, ekonomiczna, bezpieczne(kontrolowane w stacji obslugi), duze no i wmiare o dobrym wygladzie. Dziwie sie kupujacym VW za te ceny i takie G........
~Wojtek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ford Escort IV
Ocena tylko dobra. Gdybym miał kombi 5 drzwiowej była by doskonale.
~stafcio
Hatchback 1.6 Turbo RS 132KM 97kW
Ford Escort IV
jestem bardzo zadowolony z wersji rs turbo. jest to auto bardzo nietypowe i daje bardzo duzo frajdy z jazdy
~Poznaniok
Ford Escort IV
Jest OK, prawie jak czas surferów, wrazenia sentymentalne jak najbardziej ok ekonomiczne juz gorzej powiem krotko - pali jak smok