Lista ocen Ford Escort IV Hatchback (38) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~moll
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
cena samochodu jest niska, ale ceny części zamiennych są na średnim poziomie, np. cena całego układu wydechowego przewyższyła wartość samochodu.
~optymista79@wp.pl
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Niewiele jest aut godnych polecenia w najniższej klasie cenowej. Ja na swoim przykładzie mogę z czystym sumieniem polecić ten model /MK4 1600 Diesel/
~dzivak
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Obecnie w cenie Poloneza, co prawda trochę starszy co wiąże się z awariami typowymi dla wieku samochodu, ale śmiało mogę polecić.
~kuzyn spod wrocławia
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
jak ktoś szuka obciachowego i w miarę taniego w utrzymaniu samochodu z lat 80tych to stary escort jest dla niego :)
~stafcio
Hatchback 1.6 Turbo RS 132KM 97kW
oczywiscie mozna kupic zlom za 1300 ale trzeba w niego wsadzic ok 15000 zeby mial sens.
~artur_kubisztal@interia.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
za te pieniądze warto kupić ten samochód, ale uwaga na model, podobno po MK4 zaczęli robić buble.
~rydzadam
Hatchback 1.6 102KM 75kW
Teraz są na tyle tanie w tym roczniku, że warto kupić, jeśli autko jest zadbane i wymieniane co trzeba
~coca1@poczta.wp.pl
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Za te pieniadze to super samochod, malo pali jest nie zawodny, przestronny i wygodny.
~m_rupik@dst.com.pl
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
niezły zakup ( rok temu byłem obiektem drwin, a teraz Pan i wladca) jesli ktoś nie lubi tankowac
Dziennik kosztów dla Ford Escort IV Hatchback
7,7
~Heniu
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Za te cene (kupiony za 500DM !!!!!) idalny, a sluzy juz tyle lat bez zadnej wpadki.
Ford Escort IV Hatchback