Lista ocen Ford Escort V Hatchback (127) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 181 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Śmigol
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Z przodu ja i moja dziewczyna nie narzekamy na brak miejsca (mamy po 1,8m).Z tyłu nie jest najlepiej.Jeśli nie siedzą tam dzieci to posadź tam kogoś kogo nie lubisz.
~mariusz
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Jak na taka wielkosc samochodu to dobra.Z przodu duzo miejsca.Jedynie na dluzszych dystansach, pasazerowie tylnej kanapy moga poczuc za mala przestrzen na nogi.
~alvaro
Hatchback 1.4 71KM 52kW
przestrzeni to mu nie brak, mozna spokojnie jechać w 5 osób i jest ok:D nikt sie nie gniecie, bagaznik pojemny:D ogólnie to miejsca ma sporo:D
~niuniek545
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Z przodu można znaleść troche przestrzeni kierowca ma dobrą postawe za kierownicą nie jest ciasno co innego jest już na tylnej kanapie troche mało tego miesca.
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
z przodu dosc dobrze( ja mam 192 cm wzrosto) na maxa siedzeinie w tyl i sie wygodnie przemieszczam z tylu nikt tez nie narzekal. moja ocena 4,5
~Tomek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Kierowca ma bardzo duzo miejsca, super sie czuje w tym aucie, jak jest z tylu to nie wiem, ale ludzie po dluzszych trasach nie narzekali:)
~Loy (26 lat)
Hatchback 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
dużo schowków i półeczek ,wielki i foremny bagażnik, Po złożeniu siedzeń przewiozłem 29calowy telewizor w pudełku!!!!!! i miałem klapę zamknięta .
~damianco@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
przestrzen dla pasazerów w zupełnosci wytarczajaca dla 4 dorosłych .miejsca na nogi nie zabraknie na3wet przy maksymalnie cofnietych fotelach
~Infinity_
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Przod jest ok. Tyl w 3 osoby(normalnej budowy ciala) i mozna sie poczuc jak w autobusie komunikacji miejskiej w godzinach szczytu.
~Escort clx
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
jako kierowca wysoki 196cm mam wygodnie jednak gorzej na tylnich siedzeniach, bardzo malo wtedy jest miejsca.
Ford Escort V Hatchback