Lista ocen Ford Escort V Hatchback (117) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 191 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~damianco@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
jak na 192 000 km przebiegu auto nie miało jeszcze powaznej awarii nie licząc akumulatora który padł z dnia na dzien i unieruchomił mi auto w czsie jazdy w mieście
~użytkownik
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
110 kkm przekładnia kierownicza, wahacze końcówki drążków kierowniczych ale to chyba normalne dla tego pojazdu. Boli korozja , podłoga. ąle to oryginalny lakier.
~MIK / mik@poczta.fm
Hatchback 1.6 105KM 77kW
ŹLE. Zmieniono tylne amortyzatory, połowę układu klimatyzacji no i niestety kosztowną przekładnię kierowniczą. Dużo usterek. Teraz (97500) już spokój. Ciekawe na jak długo.
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Pwaznych usterek bylo 2. 1. Zabrakło mi paliwa w zime o 23 godzinie:) 2. Zamarzla woda do spryskiwacza szyb:) za krotko jezdzielem. moja ocena 4,5
~kula65
Hatchback 1.6 105KM 77kW
padła mi sonda lambda i czujnik ołożenia wału w ciągu dwóch tygodni a nie jestem żadnym rajdowcem więc jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia
~Loy (26 lat)
Hatchback 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
na razie nic. Typowe _rdza na rantach błotników i przy wlewie-8mcy spartolił mi robotę blacharz i .. trzeba poprawiać . Pozatym trwały lakier i mało rdzy
~Mareczek
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Raczej nie ma wielkich usterek! Ale w tym roczniku trzeba szykować sie do odnowienia blacharki! Zwłaszca podłoga! Zwracajcie uwagę na stan podłogi!
~SKOZIURA@WP.PL
Hatchback 2.0 RS 150KM 110kW
auto naprwwdę bezawaryjne każdemu polece trochę trzeba uważać na blachę szczególnie podłogę progi i oczywiście tylne podłużnice
~wowo69
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Korozje!!!!!!!! Nie tylko blachy, rowniez zawieszenie Przy wszystkich plusach tego auta -ten fakt całkowicie psuje opinie o tym aucie
Dziennik kosztów dla Ford Escort V Hatchback
12,0
~marek
Hatchback 1.8 16V XR3i 131KM 96kW
elektryka jest zawodna, miałem problemy z dmuchawą, pompa paliwa , przełącznik świateł,
Ford Escort V Hatchback