Lista ocen Ford Escort V Hatchback (117) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 191 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koroscielm@wp.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
ZERO. od początku tylko tlumnik, ktory wiedzialem ze wymienie gdy autko kupilem. Zimą przestał mi zapalać, przyczyną była woda ktora zebrala sie z naszej benzyny o cudownej jakosci. Znajomy poradzil denaturacik, i fakrycznie, autku zasmakował:)
~Janusz
Hatchback 1.4 71KM 52kW
ogólnie psuły się same drobiazgi napoważniejsza usterka to awaria pompy wodnej. Pozatym ten model ma to do siebie że przy lpg zapycha się silniczek krokowy i są później problemy w jeździe na beznzynie ale to jest drobnostka.
~haski
Hatchback 1.4 71KM 52kW
układ kierowniczy naprawiam praktycznie co roku, 2 razy padła mi maglownica, 2-ga nagrzewnica ktorą wymienilem, warto również zabezpieczyć alternator i rozrusznik na zime, bo inaczej trzeba się liczyć z ich wymianą
~Zdebesciak
Hatchback 1.3 60KM 44kW
przejechalem tym samochodem w ciagu jednego roku ponad 60 tys km i wymienilem zaraz po kupnie sprzeglo, calkowity brak awariia samochod jezdzil z bardzo duzym obciaeniem przy zaladowanym rowniez dachu, nie spotkalem lepszego samochodu
~jędras
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
wady fabryczne to; -często dymiące włączniki świateł -słaba przekładnia kierownicza-stuki -słabe zawieszenie -ciężki rozruch zimą-pomimo nowych świec i akumulatorów -za słaby alternator -zbyt mała moc -zbyt duże spalanie itd.
~wojt
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
zdazyla sie tylko jedna powazna awaria lecz spowodowana niedopatrzeniem (nie w pore wymieniony pasek rozrządu co zaowocowało spotkaniem zawór-tłok) poza tym powaznych ekscesów nie bylo
~mrdeadcom@gmail.com
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Silniczek jak nowy choć auto ma już troszkę lat. Bez większych problemów, poza instalacją gazową. Escorty średnio znoszą LPG - zdanie mechanika i moje własne ;)
~MadmaX :)
Hatchback 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
silnik amsolutnie nie zawodny , wymiana oleju na czas i rozrzadu kompletnego i nic wiecej pamietac zeby czasem dac w palnik bo to wplywa na bez awaryjna i dluga prace !
~Bzyku888
Hatchback 1.4 71KM 52kW
jak się dużo jeździ to naprawde nic się nie dzieje;] ale spróbujcie zrobić z escorta auto niedzielne to poczujecie smak poważnych usterek;]Ale u mnie jest o.k;]
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
jak narazie poważne usterki mnie nie spotkały, samochód nigdy mnie nie zawiódł, tej zimy przy minimalnej temperaturze -29 C silnik odpalił bez żadnych problemów
Ford Escort V Hatchback