Lista ocen Ford Escort VI Hatchback (223) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 265 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mlody xr3
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
ja skrzynie regenerowalem ale to moja zasluga:jak go dobrze rozpedzilem na wsteczny i odrazu wrzucilem wda to na mokrym asfalcie potrafi wyciagnac 120 w miejcu(silnik na gazie wkrenca sie do 10tys.obrotow)
~marcin.kowalski2@ntlworld.com
Hatchback 1.8 XR3i 16V 4x4 105KM 77kW
Niewielkie klopoty z wrzucaniem jedynki i wstecznego przy rozgrzanym silniku jednakze dosc dobre przelozenia rekompensuja w malym stopniu ta niedogodnosc dlatego skrzynie biegow uwazam za przecietna
~Tomasz P.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Oceniam na cztery z skrzynią nie miałem nigdy żadnych problemów , biegi wskakują dobrze. Jedynie wsteczny czasami nie chce wbić za pierwszym razem dlatego cztery.
~kriss
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
skrzynie biegów oceniam bardzo dodrze biegi chodzą płynnie z wyjątkiem biegu wstecznego czasami trzeba kilka razy próbować zanim sie uda wbić i dla tego jest ocena 4
~ stepidar@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Dobrze dobrane przełożenia, 5-ka daje radę od 50km/h bez przyspieszania i od 60km/h chcąc przyspieszać. Wsteczny czasem wymaga popuszczenia sprzęgła żeby zazębić sie do końca.
~Kuba632
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Moim zdaniem troche za krótkie pierwsze 2 biegi ale za to jakie przyspieszenie ;]. Była by 5 tylko że wsteczny nie zawsze wejdzie tak jak reszta biegów. Ale reszta bez zarzutów.
~cypisus
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
krotkie przelozenia, 1 i 2 z poczatku ciezko wchodza, zima jak olej gesty wszystkie ciezko wchodza..... poza tym galeczka nie za dluga nie trzeba wajchować jak w autosanie ;)
~Mazi
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Skrzynia dobra z dwoma zastrzeżeniami: przydałby się szósty bieg (ale to nie ta epoka) i wsteczny dość często nie wchodzi za pierwszym razem (jak we wszystkich fordach).
~jurekielich
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Biegi wchodza szybko i pewnie, skok lewarka jest dość krótki, dałbym 5 ale legendarne trudnosci z wrzuceniem wstecznego zmuszaja mnie do 4
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback
6,1
9,8
~Mativkus@onet.eu
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
chodzila jak masło ale przy wymianie linki sprzegla zle cos zalozylem i peda l sprzegla szczela i czasami niewysprzegla sie do konca ale pracuje juz nad tym:D
Ford Escort VI Hatchback