Lista ocen Ford Escort VI (545)

3,6
~driver 23
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
niestety wieczne problemy z gazem (zbyt duzy kolektor) powoduje czeste "wybuchy" oraz silnik gasnie przy lewo-skrecie. Na benzynie nie ma zadnych problemow :)) Auto ma sile jak na 1.6 16v to jezdzi calkiem zwawo :) (Silnik)
4,1
~GREG
Hatchback 1.4 71KM 52kW
POLECAM DOBRE AUTKO ZA TANIE PIENIąDZE nie zgadzam sie ze stwierdzeniem FORD GÓWNO WORT
3,1
~ALMIK-44
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Ogólnie mówiąc, da sie tym pojeździć, ale na trasie odczuwalny jest brak mocy przy wyprzedzaniu - zwłaszcza przy max obciążeniu. Drogie częsci - trudno dostać zamienniki. Silnik ZETEC nie akceptuje istalacji gazowych. Auto plecam starszym Paniom na zakupy do supermarketu.
3,3
~Daniel
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Fajna wersja, dużo pierdułek i to cieszy, nie psuje się jeszcze. Spalanie katastrofa, muszę go przebadać bo wszystko chodzi jak w zegarku a tyle pali.
~dariusz_w@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ładny (szczególnie bordo metalic) i wygodny , bardzo mało awarii drobnych bo poważniejszych nie miałem. Doskonały do jazdy na polskich bardzo krętych drogach z niedoskonałymi nawierzchniami , trudno dobrać na przód dobre opony ze względu na to że jest ciężki (najlepiej nowe).
~Akardo
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mógłby się trochę szybciej nagrzewać, ale jest ok. Sprawdzałem w innych samochodach i jest podobnie. (Wentylacja i ogrzewanie)
~GonzoG
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód pojemny, oszczędny, do tego bardzo zwrotny i tani w utrzymaniu. Bardzo dobrze trzyma sie drogi. Najbardziej bolą krótkie przełożenia skrzyni, za to bardzo dobrze przyśpiesza.
3,6
~Mietek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Ogólnie dobrze oceniam auto i miło je wspominam. Raczej samochód dla mało wymagających.
~Rastan
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jest to moje pierwsze auto więc trudno mi obiektywnie ocenić ten samochód. Szczególnie jeśli miałbym go porównywać do innych marek. Jednak jestem z niego bardzo zadowolony. Nic się w nim nie sypie - niegdy nie miałem przypadku, żeby stanął na środku drogi i odmówił posłuszeństwa. A rozmawiam z ludźmi i słyszałem już takie historie, z "niby" znacznie lepszymi samochodami. Mało pali - oczywiście jak na taki silnik (1.6). W zimie troszkę więcej,...
3,8
~adi
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
dosc glosny, ale jak sie rozgrzeje jest w miare przyzwoity (Silnik)