Lista ocen Ford Escort VI (545)

2,9
~Ksiaże
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
eskorta mam od 3 lat silnik : czeste awarie osprzetu silnika-czujnik temperatury cieczy, termostat, wycieki z pompy wspomagania, silniczek krokowy, ogolnie same kłopoty Elastycznośc na dobrym poziomie, kultura pracy silnika przecietna nie ma porównania z japończykami) (Silnik)
~slawczy
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Escort jest dobrym samochodem, mając wersję z Niemiec, welurki, solidne wykończenie itp, na prawdę jest przytulnie w tym autku, może tylne zawieszenie (belka) mogło by być lepsze i mniej plastkiu w środku
3,5
~Piotr Kłembukowski - p.klembukowski@rmf.pl
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
zupełnie przyzwoity samochod do jazdy po mieście i wożenia rodziny na wakacje
~azidahaka@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 88KM 65kW
Najpierw miałem 126p, następnie Corolla 1.3 12V, Fiesta 1.3, no i Essie-go... Ogólnie tendencja zwyżkowa ;))
3,7
~wiesiu@plusnet.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Nie nazekam,dobrze sie zmienai i przelazenia sa w miare niezle (Skrzynia biegów)
3,5
~miost@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 RS 150KM 110kW
Kultura pracy-dobra, elastyczność jak na moc 60 KM zadowalająca z obciążeniem 1 osoby, gdy większe obciążenie dużo się nie (Silnik)
3,3
~czarnowąs
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
silnik super zero brania oleju bardzo dynamiczny (Silnik)
3,4
~pris
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
ogólnie autko trwałe. Mój po przebiegu ponad 800 000. Może dziwić ale jeszcze wymiesza niejeden nowszy 2.0.
~DamianKrakow
Hatchback 1.8 XR3i 16V 4x4 105KM 77kW
silnik to najwiekszy plus tego auta:) bardzo ladnie chodzi a do tego calkiem mocny jest:) (Silnik)
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI
6,1
10,7
10,7
3,7
~maciasss1
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Szczerze odiedziczyłem to autko po starych, kupili go jak miał 4 lata teraz już prawie 13 i narzekać na niego nie mogę (wyprodukowany w Niemczech)....jeszcze nigdy mnie nie zawiódł (ani rodziców) od 3 lat jeździ na gazie i narazie jest OK. Jedynie można się przyczepić do wykończenia wnętrza. Zawsze coś trzeszczy, półkę tylnią cały czas słychać. Ale wszystko inne na + (Silnik)