Lista ocen Ford Escort VI (545)

2,9
~oktav78@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
wygląd spox ale reszta oprócz silnika i skrzyni do bani
~Mazda
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Ogólnie auto jest bardzo dobry samochodzikiem 1.6 16v jest oszczędny na trasie przy 100 spala 5.5 -6 max . Jadą nim w niemczech na autostradzie przy predkościach 130- 150 spalił mi 5,1 litra na 100. jest bardzo wygodny inni narzekają ja nie .Uwaga jest strasznie słaba blacha na escortach leci jak głupia . progi błotniki z tyłu, a podłuznice gniją no i oczywiście podłoga . przy kupnie trzeba go dobrze prześwietnić zeby nie trafić na mine....
3,8
~Pawel
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jak na tą klasę auta w środku wygląda całkiem przyzwoicie. gdybym tylko mial silnik 1.6 16V byłoby idealnie. Auto stosunkowo dobre i nie drogie w eksploatacji. wygląd zewnętrzny też nie budzi zastrzeżeń.
3,7
~sea1982@wp.pl
Hatchback 2.0 RS 150KM 110kW
samochod spory, dobrze wywazony -- ale raczej nie dla mnie - pozdrawiam
2,9
~wolfwolf@interia.pl
Hatchback 2.0 RS 150KM 110kW
ogólnie miłe wrażenia z "pycenia" autka, fajna cywilna rajdówka, jako drugie auto rewlacja jako jedyny samochód - dramat
~Seba_20 FEFK sebtad@go2.pl
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Bardzo dobre , ponadczasowe autko za male pieniadze.
~Adasso4
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jak na tak malutki silnik to ciągle mnie zadziwia w porównaniu z innymi silnikami tej pojemności nawet na wtrysku (skoda felicja 1.3mpi, VW golf II 1.3 gażnik i 1.3 wtrysk jednopunktowy) jest naprawdę super Pamiętać nalerzy jednak o wymianie świec filtrów itp bo inaczej to zacznie chodzić jak sieczkarnia i w krótkim czasie go wykończymy. P.S. polecam stożkowy filtr powietrza i świece NGK (Silnik)
3,2
~oktav78@o2.pl
Hatchback 2.0 i XR3 120KM 88kW
Możę nie trafiłem na dobry egzemplarz ale nie zaryzykuje 2 raz łądne autko fajne osiągi zaweszenie dobre ale nietrwałe ,nawet mi raz półośka wyskoczyła
~Kst
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ruszając na benzynie z zimnym silnikiem wyraźnie czuć bardzo nierówną pracę. Po przejechaniu 2 km i rozgrzaniu silnika - jest ok. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI
6,1
10,7
10,7
3,5
~betelegeus@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
MINUSY - sporo pali, nie jest to samochód do wyścigów, trzeszczące plastiki PLUSY - wygodny, raczej sie nie psuje, jak za tą cene to naprawdę niezły samochód.