Lista ocen Ford Escort VI (163) - Ergonomia

Na liście zabraknie 382 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Geno
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak dla mnie bomba..Wszystko intuicyjne i na miejscu w ktorym wlasnie jakis przelacznik,wlacznik itp powinien się znajdować.
~Tomek
Kombi 1.3 60KM 44kW
To jest już dość stara konstrukcja, ale i tak jest OK pod względem ergonomii, jedynie fotele są trochę za miękkie.
~Kuba632
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wszystko tak jak ma być, na swoim miejscu. Wszystko można zmieniać, przestawiać bez odrywania oczu od prowadzenia.
~paula86
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
regulacja kierownicy dużo funkcji przy regulacji fotela każdy znajdzie coś dla siebie, elektryka jak narazie działa bez zarzutu
~pawecz@wp.pl
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
OK!! Rączka do odsuwania szyb jest trochę za nisko, ale wystarczy zamontować elektryczne i bedzie załatwione!! :))
~piotrk@rmf.pl
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Długie ruchy lewarkiem, kontrolki przeciwmgielnych i ogrzewania szyby zasłania się rękami gdy są na kierownicy
~Driver:)
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
wszystko pod reka tylko czasami myle przycisk wlaczajacy przeciwmglowe a ogrzewanie tylnej dzyby.
~Łukasz lukaszmilc@interia.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
prostota ale wszystko pod ręką!Zresztą ja nie wymagam zbyt wiele od 15 letniej konstrukcji
~pietrek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Spoko, szybko się nauczyłem co gdzie, no może obsługa wycieraczek wymaga dłuższej wprawy:)
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI
6,1
10,7
10,7
~Zago zago601@gazeta.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Świetna. Wszystko pod ręką. W końcu to auto z końca XX w. Trudno się tu spodziewać jakichś niedociągnięć.