Lista ocen Ford Escort VI (545)

3,8
~marcin.kowalski2@ntlworld.com
Hatchback 1.8 XR3i 16V 4x4 105KM 77kW
Silnik pracuje rowno i plynnie wchodzi na obroty,przy odpowiednich przelozeniach daje satysfakcje z wyprzedzania podsumowywujac przy tej pojemnosci jest naprawde niezly (Silnik)
~darsong@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Szczerze mówiąc nie polecam mam go 5 lat na początku było wszystko OK ale 10 letni samochód zaczyna sie sypać.
~bredo e-mail tomi54@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 GL 76KM 56kW
ładne i niedrogie , niezawodne autko za niewysokie pieniadze, pod warunkiem ze bylo zadbane, bardzo dobre osiagi, w miare niedrogie czesci latwy w ewentualnych naprawach
~Michal
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Autko jak na tą klasę w porównaniu do modeli innych marek według mnie wygląda i klasyfikuje się nieźle, jak nawet nie lepiej.
~Wojtek Ford
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
gdyby fordy miały lepsze blachy powiedziałbym że b.dobrze. mój póki co ma tylko jeden bąbel rdzy na nadkolu. ogólnie udane autko
~Piotrek16V
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto z dobrych rak godne polecenia, sluzy wiernie, ma bardzo trwaly silnik (1.6 16V), ale nalezy pilnowac terminow wymiany paska rozrzadu; wyglad przyciaga oko, stylizacja nadwozia dosc wolno sie starzeje, samochod w wersji Saphir nawet dzis nie powstydzi sie poziomu wyposazenia:)
3,2
~endriu
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Kupilem pol roku temu Escorta 93´ diesel. I wiem ze to byl blad.Juz wiele osob mnie probowalo do tego przekonac abym nie kupowal.Od sierpnia wlozylem w niego prawie 5 tys. zlotych !!! Wymienialem: sprzeglo (komplet), tarcze+klocki,pasek rozrzadu,filtry,olej, robilem blacharke+lakierowanie,konserwacja,nowe swiece BOSH i zawieszenie troche. Wogole co chwile cos wychodzi.Takie pierdoly ale zaczyna to wyprowadzac z rownowagi... To auto...
3,1
~piotrk@rmf.pl
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Przestronny samochód, bez problemu 4 osobowa rodzina jeździ nim na wakacje. Typowy samochód do wszystkiego. Zawodność poza silnikiem niewielka. Gdyby nie ten silnik dałbym nawet +4
~Rumcajs
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kupowałem te auto za grosze bez przekonania, a teraz żałuje że je sprzedałem bo ciężko nawet nowsze auto kupić tak zadbane i tak mało awaryjne

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Janek
Hatchback 1.4 73KM 54kW
Samochód bardzo wygodny ,używam go jako drugie auto głównie do załatwiania \"spraw na mieście\" choć przy okazjonalnych wyjazdach na trasę też okazuje się OK. Tylko niepotrzebnie założno do niego gaz ,te silniki tego nie lubią.