Lista ocen Ford Escort VI (289) - Silnik

Na liście zabraknie 256 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kml
Kombi 1.4 75KM 55kW
kultura paracy ok, jest cichy a przyspieszenie przecietne ale co tu wymagac od 1.4 za to wyczytałem że jest dosc niezawodny
~Mazi
Hatchback 1.8 i 16V 105KM 77kW
Silnik bardzo żwawy, szczególnie że auto jest leciutkie. Podoba mi się zwłaszcza praca na niskich obrotach i niska hałaśliwość.
~grześ
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Czasami brakuje mu mocy. 75 KM to niewiele jak na auto tej wielkości. Ale 225000 km przebiegu przejechał bez większych problemów
~Tom_sg
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Silnik sprawuje się doskonale, brakuje mocy, ale nie mozna sie spodziewać rakiety po 60KM przy dosc duzej wadze samochodu.
~Kst
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ruszając na benzynie z zimnym silnikiem wyraźnie czuć bardzo nierówną pracę. Po przejechaniu 2 km i rozgrzaniu silnika - jest ok.
~David
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ma już trochę przejechane, ale nadal jest bardzo dobry - pierwszy właściciel, ciężko się z nim rozstać, mam jeszcze Focusa.
~Zefir
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Bardzo dobrze kręci sie na pierwszych trzech biegach, czwórka jeszcze w miarę dobrze a na 5 biegu już niestety muł
~zaqqu
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
mam escorta 95,jestem drugim właścicielem i niemam z tym autem żadnych problemów choć posiada instalacje gazową
~mdamianek
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Już nie jeden benzyniak został z tyłu oczywiscie z podobna pojemnoscia silnika max do 2 litrow np audi 80 :)))

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~markuson@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jak na tyle kilometrów to ok Zadna rewelacja ale sie da jezdzic Po Polskich drogach 140km/h to dla kazdego auta duzy wysiłek :)