Lista ocen Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (154) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 256 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukasz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Nagrzewa się długo ale jak się nagrzeje to rewelacja , typową usterką jest pękająca nagrzewnica mi w ciągu 1,5 roku 2 razy pękła , klimatyzacja mało wydajna ale w trasie daje radę
~Mitsu
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kłopoty z nitkami z tyłu....co sprawia przy słabej ogólnlnej tylnej widoczności że nie widac nic z przodu conajwyżej przeciętnie...zanim się nagrzeje trochę to trwa
~misiekwm@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wersja z klimatyzacja(zchladzaczem). Jedyny mankament to to, ze przelacznik przestawiony na wylot na szybe przednia wymaga zamkniecia wylotow do srodka bo bez tego powietrze jest
~mario
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak na model bez klimatyzacji to nie jest najgorzej. Na zimnym silniku w zimie chyba jednak trochę za długo trzeba czekać na ciepłe powietrze w środku
~Skolmi_FCP
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Mam klimę, więc mam recyrkulację i filtr pyłkowy. W wersjach bez klimy tego nie było. To nieporozumienie, bo np. miałem to "gołej" Astrze z 1993 r.
~wlaziu
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogrzewanie jest w porządku, klimatyzacja też bez zastrzeżeń. Ogrzewanie przedniej szyby jest wadliwe (część szyby odparuje, a część nie)
~mkosz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
jak w zimie siadają cztery osoby to nie jest różowo. Szyby zaparowują i jest z tym poważny problem. Ogrzewanie mogłoby byż zdecydowanie bardziej wydajne.
~GRUBY
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
powietrze bardzo szybko sie nagrzewa i po krotkim czasie w samochodzie jest bardzo cieplo,latem nie ma az takiego dobrego chlodzenia chlodzenia.
~rusiul11
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Długo się nagrzewa, ale jak się rozgrzeje to wówczas nie ma problemów. Wentylator głośny i trzy poziomy obrotów to zbyt mało, powinno być pięć.
~minolta@go2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogrzewanie - rewelacja! Brak przełącznika do szybkiego odcięcia dopływu powietrza z zewnątrz i niewielkie możliwości regulacji wypływu powietrza
Ford Escort VII Hatchback