Lista ocen Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW 1995-2000 (154) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 256 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
ogrzewanie super. po wyjechaniu w zimie z garażu ( -12 stopni) po niecałej minutce leci ciepłe powietrze. a co do klimy też bezproblemowo jak na razie wprawdzie regularne przreglądy ma moze dlatego. przy + 28 polecam :)
~Kamill
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Przydaje sie ogrzewanie tylnej jak i przedniej szyby,bez problemu odparowują szyby,Klimatyzacja latem sie przydaje,jednakże samochód słabnie po naciśnięciu przycisku A/C.Plus taki,żę nie ma filtru kabinowego.
~pablock
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wentylacja jest w porządku dmuchawa daje czadu na 3 biegu że nawet się go nie używa. Ogrzewanie jest rewelacyjne zapodaje bardzo ciepłe a nawet gorące powietrze jak się ustawi pokrętło.
~N.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Szczerze powiedziawszy beznadzieja, wentylacja przy gorącym silniku wali ciepłem, a w zimie nie grzeję tak jak powinna, a jak już się rozgrzeje to nie da się oddychać bo robi się za suche powietrze.
~fodzikowiec
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
brak wspomnianego już przez inny ogrzewania przedniej szyby sprawia, że są kłopoty z parującą szybą, ale włączona klima przyspiesza wszystko i problem znika. Zimą grzeje, latem chłodzi i działa bez zarzutów
~wurkut
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogrzewanie bardzo dobre. Wentylacja taka sobie. Latem przy opadach deszczu i dużej wilgotności powietrza bywają problemy z zaparowanymi szybami. Przydałby się zamknięty obieg powietrza...
~Mateusz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto szybko sie nagrzewa, polecam świetny bajer w escortach z ogrzewaniem przedniej szyby, jesli chodzi o nagrzanie z zimnego silnika nie trzeba dlugo czekac, jednym slowem to jeden z jego plusów.
~Vega
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wentytlacja i ogrzewanie działa u mnie wydajnie i prawidłowo. Oceniam na 4 z racji tego, że raz padł mi nawiew i nie miałem 1 i 2 biegu. okazało się o ile dobrze pamietam, że to jakiś opornik.
~Dominik. dominik@demo.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Zimą jest ciepło, niestety latem też - leci gorące powierze ze względu na cały czas pracującą nagrzewnicę, przysłanianą klapkami. Z konsoli środkowej leci chłodniejsze niż z innych - plus.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
10,1
9,7
~hubibubi.4
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
3 drzwiowy; Niestety brak tylnych okien uchylnych trochę nadaje dyskomfortu ale za to nadrabiał szyberdachem. Ogrzewanie na "-" raczej bo nie da się wyłączyć nawiewu.
Ford Escort VII Hatchback