Oceny Ford Escort VII Kombi 1.8 D 60KM 44kW 1995-2000

Najnowsze oceny Ford Escort VII Kombi 1.8 D 60KM 44kW 1995-2000

2,8
~daniobialystok
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Totalny trup a nie auto. Nie ma mowy o wyprzedzaniu, hamowaniu, karoserię wcina rdza, że hej - bardzo popularna pianka w progach i dziury w podłodze. Psuje się wszystko co może się zepsuć. Nigdy nie wpakujcie się w Forda a zwłaszcza w Escorta. Jedynie na plus jest układ jezdny, Escortem jeździ się nawet wygodnie, fajnie potrafił przebijać się przez zaspy ale na tym koniec. Zderzaki z pianki, powodzenia w ich naprawie :) Stanowczo odradzam!
~emvelmuszka
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Zawsze chciałem mieć Escorta jako swoje pierwsze autko, i bardzo jestem z tego powodu zadowolony! Jeśli macie zamiar jezdzić jak wariaty, to z dala od tego Fordzika, nie jesteście go Warci.. macie swoje Golfy, możecie je drzeć..:) Dla spokojnego kierowcy ceniącego sobie wzajemność Fordzik ani myśli sie buntować, bardzo dobrze służy, polecam!:)
3,4
~Grzegorz
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Auto nie jest cudem technologicznym, jest tanim autem dla przeciętnego Kowalskiego, który nie potrzebuje nie wiadomo jakich osiągów. Akurat ja miałem szczęście, że mój egzemplarz miał niezłą karoserię, a jak wiadomo Escorty nie są za \"zdrowe\".
~dwojtan@op.pl
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Ford Eskort 1.8 td Combi jest bordzo dobrym samochodem rodzinnym nigdy mie nie zawiudł Ford Mondeo 1.6jest to samochud mułowaty . Silnik jest zamały na tak wielkie auto .Nigdy już nie kupię mondeo
~Blaise
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Auto jest warte zakupu, nie powoduje wydatków i nie zawodzi.
3,1
~kevinek
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Auto jest ekonomiczne jeśli chodzi o spalanie, ale uciążliwe drobnymi usterkami, które są efektem fatalnego wykonania i bezmyślnych rozwiązań dotyczących elektryki.
~Maciek
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Całkiem niezły pojazd dla ludzi przemieszczających się z punktu A do punktu B. Do wyścigów zdecydowanie się nie nadaje. Po prostu muł roboczy.
~Angi
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Ekonomiczny, pakowny, przyzwoite wnętrze, dopracowany układ jezdny, bardzo ciekawa propozycja w tym przedziale cenowym (10-15 tys.)
~Blaise
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Przyśpieszenie słabe, ale silnik jest dosyć kulturalny. (Silnik)
~piocz
Ford Escort VII Kombi