Lista ocen Ford Escort VII Kombi 1.8 D 60KM 44kW 1995-2000 (8) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~emvelmuszka
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Łożyska do kół, wyją a naprawiać też nie wiadomo czy warto, inni piszą że padają po 3tys. km naprzykład:) Mi zużył sie ostatnio alternator, konieczna była regeneracja:) Czasem też trzeba ustawić zbieżność kół, gdyż samochód potrafi znosić na prostej drodze..:) Poza tym nic takiego poważnego sie nie dzieje:) Ja tam dobrze traktuje swoje autko:)
~Grzegorz
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Największa usterka jaka mi sie przydarzyła to rozszczelniona pompa wtryskowa, która musiała zostać wymieniona. Miałem też problemy ze zwarciem w instalacji i cieknącą chłodnicą.
~Piociu
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Ciągle coś. Mechanik się śmieje, że niedługo bedzie jak nowy bo bedzie miał wszystko wymienione.A to sprzęgło, pompa wtrysku, linka sprzęgła i można by tak wymieniać i wymieniać
~daniobialystok
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Przede wszystkim problemy z rozruchem silnika zimą. Padnięte sprzęgło, wtryski, hamulce i masa drobiazgów. Zawodny samochód pod względem mechanicznym
~kevinek
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Poważnych usterek brak. Trzeba oczywiście wymieniać to co wszędzie: hamulce, zawieszenie i dbać o podwozie (konserwacja).
~Blaise
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Nie ma większych usterek, nie ma się tu co zepsuć, podstawowe elementy silnika są na wieki.
~Angi
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
bezproblemowo pokonuje duże trasy (2000-3000 km. non stop)
~Blaise
Jeszcze nie miałem