Lista ocen Ford Explorer I (24)

~marcin z. verax11@poczta.fm
Terenowy 4.0 157KM 115kW
jak na razie nic dużego mi się nie zepsuło i mam nadzjeję że na dal tak zostanie. W moim wypadku silnik został wymieniny przez wcześniejszego właściciela a skrzynia przeszła kapitalny remont - zobaczymy jak będzie się spisywał....
~rebel7@vp.pl
Terenowy 4.0 157KM 115kW
jest to auto na miarę moich potrzeb,może nie najtańsze w eksploatacji...ale coś za coś,daje mi poczucie bezpieczeństwa,nie jest "przeładowane" niepotrzebną i często zawodną elektroniką,serwisowanie samochodu i pozyskiwanie części zamiennych /także używanych/ w dobie internetu nie stanowi wielkigo problemu a cenowo jest często porównywalne do bardzo "typowych" samochodów ... musi być coś w tym że jak dotąd jest to najczęściej kupowany samochód...
~kszesz www.explorerclubpolska.com
Terenowy 4.0 157KM 115kW
Zakochasz się w tym aucie i innego nie bedziesz już pragnął. Przekonaj sie na forum www.explorerclubpolska.com tam jest takich wielu.
~tatrawal@02.pl
Terenowy 4.0 157KM 115kW
niezawodny i elastyczny na 5tym biegu można jechać 30km/h i bez zmiany biegu powoli przyśpieszać, żaden inny samochód tego nie potrafi (Silnik)
~Hubi75
Terenowy 4.0 L V6 160KM 118kW
niestety skrzynia jest piętą achillesową tego auta. Tzn po około 300 000 km przychodzi moment kiedy Explorery pierwszej generacji dotyka zazwyczaj awaria skrzyni biegów, której remont nie należy do najtańszych. Jednak regularne serwisowanie i jej nie katowanie zapewni nam długą i przyjemną jazdę. (Skrzynia biegów)
~Hubi
Terenowy 4.0 157KM 115kW
wygodny i wielofunkcyjny SUV śmiało nadający się do jazdy w terenie
~Maciej - BoMBowiec
Terenowy 4.0 157KM 115kW
Bardzo dynamiczny silnik, elastyczny, niskoobrotowy o wysokiej kulturze i dobrych osiagach, nie do zajezdzenia V6 (Silnik)
3,7
~marcin@skrzynka.org
Terenowy 4.0 157KM 115kW
Samochod dla kogos przekonanego do tego typu auta, jestem z niego bardzo zadowolony, jezdze nim kilka lat, mialem kilka innych aut ale ten jednak najbardziej mi odpowiada.
~marcin
Terenowy 4.0 157KM 115kW
silnik chodzi w miare cicho.jak ta taka mase to dosyc zrywny biegi elastyczne najbardziej 3 (Silnik)
~Aksel
Terenowy 4.0 L V6 160KM 118kW
Zrobiłem nim tylko 10 tys km. wszystko super, tylko to spalanie!!!!