Oceny Ford Explorer II 4.0 162KM 119kW 1995-2001

Ford Explorer II 4.0 162KM 119kW 1995-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Explorer II 4.0 162KM 119kW 1995-2001

~maciej.przybylski@aktualnosci.pl
Ford Explorer II
nafaszerowany elektroniką, przeżyłem upierdliwą usterkę czujnika położenia dżwigni zmiany biegów, uwaga na elektryków naciągaczy, poza tym jestem na etapie wyeliminowania wycia jakiegoś łożyska, w serwisie mówia że jest ok, no cóż, stuka też popychacz, poprzedni właściciel oszczędzał na oleju a przejechał 140000 km, szybki!!! do 200km/h ciągnie jak głupi, bene też... fakt, komfort extra choć dzięki siedzeniom bo zawieszenie albo sie w fabryce...
~Lukas
Ford Explorer II
Jak na swoją klasę samochód bardzo przyzwoity. Silnik V6 gwarantuje spore spalanie, które niwelowane są przy zakupie instalacji gazowej. Duzo frajdy na na wyższych obrotach, W wersji z dołączanym napedem na przednią oś i reduktorem - fantastyczne właściwości terenowe. Kto poszukuje auta z dobrymi wlasciwosiami jezdnymi, a ma inny samochod do jazdy, proponuje starsze roczniki, nie ma sensu też monotować instalacjio jeśli auto to ma służyć jako...
~orionpb@wp.pl
Ford Explorer II
Duże, wygodne,przestiżowe, funkcjonalne auto. Pzry zakupie uzywanego dobry stosunek ceny do oferowanych możliwości. Dostępność części eksploatacyjnych bezproblemowa a ceny normalne albo niższe od innych marek. Przy zakupie auta kilkuletniego znikoma roczna utrata wartości.
2,2
~orest1@idea.net.pl
Ford Explorer II
Nie podoba mi się to auto. Jeżdze nim ponieważ nie mam wyboru (to służbowy samochód) ale prywatnie nigdy bym go nie kupił, Ciągle coś się psuje i nie działa. Koszt napraw jest bardzo duży. Nigdy więcej Forda.
~xplorer97@hotmail.com
Ford Explorer II
mam troche problemow ale go ciegle kocham ! wiec 5 wpannijcie na moja strone o moim X http://www.geocities.com/radek78/www/UntitledFrameset-1.htm musze ja troche odnowic ale to juz niedlugo bo totalnie przerobilem mojego X.
~zadowolony
Ford Explorer II
Ekstra samochód za śmieszne pieniądze w gazie ok na pewno wiem że nie kupie już terenowego diesla.Fakt trzeba uważać co sie kupuje jeśli chodzi o terenówki nie patrze na rocznik tylko na stan.
~SARELKA I MIKA www.explorerclubpolska.com Trójmiasto
Ford Explorer II
autko dla każdego kto lubi wygodę i odrobinę adrenalinki
~Edi
Ford Explorer II
Jeżeli ktoś potrzebuje takiego samochodu - już prędko się go nie pozbędzie
~ppiotr@op.pl
Ford Explorer II
za wszystkie naprawy i paliwożerność przejechałem nim 100 000km i ubezpieczenie zakupił bym ładny compakcik(ponad 20 000 zł przez 5lat)
~Zadowolony z Poznania
Ford Explorer II
komfort, wygoda, przestrzeń, to znaczy dużo!!!/ bardzo wysokie koszty eksploatacji