Lista ocen Ford Fiesta III 1.1 50KM 37kW 1989-1995 (79) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 111 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aerobadi
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Powiem tak kupiłem mój samochód za 1800 złotych więc nie jest to dużo jak na ten samochód, a części są naprawdę tanie niż do opla czy vw, już nie wspomnę o audi. Jeżeli będziesz na czas wymieniał rzeczy to to się nie odbija na twoim portfelu niż byś tylko jeździł i jeździł nic nie robiąc. Nie ma takiego samochody który byś kupił i nic nie wymieniał. Podstawą zaraz po kupnie jest wymiana filtru oleju z olejem, no nie trzeba nic od razu robić...
~Łukasz (e-mail: malyboss@go2.pl)
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Nic dodać, nic ująć. Za kilka stówek można mieć takiego Forda, który - jeśli tylko był odpowiednio zadbany - posłuży jeszcze kilka lat. Ja i żona właśnie dlatego nie zdecydowaliśmy się go sprzedać - zbyt dobry stan, by go sprzedać za grosze, a jako drugie auto w rodzinie - zawsze się przyda. Opłaty ubezpeczeniowe niewielkie - pojemność 1.1, AC nie arto wykupować, bo i kto się połakomi? Całość zamyka się w 300 zł na rok.
~mlodykierowca
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Kupiłem samochód za 1300 zł, włożyłem póki co 100 za naprawę rozrusznika, 200 za nowy akumulator i będę musiał wymienić progi. W tej cenie na próżno szukać czegoś lepszego, polecałbym tylko fiestę 3 i polo 1, bo tico i cinquecento, może i w lepszym stanie, nawet czasem lepiej wyposażone, ale to nie są samochody :) Fiesta przynajmniej przy 90-110 ma jeszcze moc i da się coś nią wyprzedzić.
~qwerty
Hatchback 1.1 50KM 37kW
To jedyny samochód jaki znam w którym dolne części karoserii z przodu i z tyłu są z blachy a nie z plastiku. Efekt - wszędzie pod spodem jest rdza. Poza tym blacha jest grubości folii śniadaniowej - wystarczy gdzieś lekko puknąć i już robi się wgniecenie.
~kierownik
Hatchback 1.1 50KM 37kW
W sumie za na prawdę zadbaną i dobrze zabezpieczoną przed rdzą Fiestę Mk3 1,1 z 1995r, z 2 airbagami i welurową tapicerką zapłaciłem 8tys. Sporo, ale się opłaciło - do tej pory niewiele do niej dołożyłem (2 nowe amortyzatory i zegarek )
~grig0ri
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Takie auto kupuje się po 1 wypłacie, remontuje po 2 ;) Części bardzo tanie (no amorki może są przesadzone- ok 170PLN/szt.) i jednocześnie dostępne praktycznie wszędzie. Autko na dojazdy do pracy lub dla biednego studenta jak znalazł.
~sturmm
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Przepłaciłem i to zdrowo. Jak to mówią pierwsze śliwki robaczywki. Jeśli się ma znajomego mechanika warto znaleźć zadbany egzemplarz, jeśli nie był u jakiegoś fana tuningu to powinien dłużej posłużyć niż zajechany golf.
~jjjj
Hatchback 1.1 50KM 37kW
14 letni samochod kupilem za 800 zl wlozylem do do 2 k pln i jezdzi, nie ma strachu na austradzie, czescie tanie, tylko to spalanie, ale jak ktos duzo jezdzi to gaz zalozy albo diesla kupi......
~Sebastian
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Jakość do ceny wypada bardzo dobrze. Za tak niską cenę mamy markowy samochód z wieloma zaletami o ładnym wyglądzie i dużym wnętrzu. Naprawdę w chwili zakupu myślałem, że jest dużo droższy. POLECAM.
~artur150@tlen.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
jest ok tylko jedyna wieksza wada to blacharka- chodzi o rdze-powoli zaczyna wyskakiwac ale nie ma co sie dziwic autko ma juz 15 lat no i ford:):) ale ogolnie jestem bardzo zadowolony i milo mi sie jezdzi