Lista ocen Ford Fiesta III 1.1 50KM 37kW 1989-1995 (113) - Całokształt

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adams borawski@pertus.com.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
ogolnei auto jest bardzo wygodne, ekonomiczne i niezawodne.Ceny czesci ktore czesto sie wymiania ( filtry, paski, klocki, tlumiki itp ) praktycznie nie sa wyzsze niz do aut krajowych.
~cwiek@telbank .pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
kupując zadbany egzemplarz z lepszym silnikiem (np 1,25 16V) nie taki zły samochód, części zamienne bez problemu ceny przystępne w środku dużo miejsca w miarę komfortowe zawieszenie (miękkie)
~adam z gdyni
Hatchback 1.1 50KM 37kW
o tym aucie nie dam powiedzieć złego słowa.miasto jak i krótsze trasy idealne;małe zwrotne i na parkingu zawsze miałem miejsce.lecz na większą rodzinę trochę mały.
~bj86
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Bardzo fajny, wygodny i sympatyczny samochód o niskich kosztach eksploatacji. W sam raz dla studentów/młodych kierowców i innych którzy nie pokonują dużych odległości
~franek fiesta ford 3xF
Hatchback 1.1 50KM 37kW
mam po malym tiuningu glownie zawieszenie i audio ale jak na 23 letniegofana motoryzacji to niezla furka dla mnie i dajepopalic na waskich drogach innym kierowcommmm hahaha
~cytrynka
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Potrzebowałem auta za małe pieniadze, który bedzie mnie woził raczej po miescie i w którego nie bede musiał wpakowywac notorycznie pieniedzy i chyba tak bedzie własnie.
~Piotr
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Bardzo dobre auto jak za takie pieniądze. Ja mam wersję CLX, welurowe tapicerki, szyberdach, metalizowany lakier. Jak o każde auto trzeba o nie dbać, wtedy odpłaca się niezawodnością.
~kopys
Hatchback 1.1 50KM 37kW
oszczędna, nie narzekam jak co nie którzy na spalanie oleju,przynajmnie na razie. troszkę denerwują stuki wydobywające się z podwozia.no i tylko ten silni oszczędny ale głośny.
~raiden AT spacjanet.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Najgorszy samochód jaki mogłem sobie wybrać. Nigdy w życiu nie kupujcie tego szajsu. Wolałbym Golfa I starszego nawet o 10 lat :-) Zastanawiam się nad oddaniem tego na złom.
~Krzysztof
Hatchback 1.1 50KM 37kW
W sumie dobre auto i niedrogie do jazdy miejskiej. Do bagażnika też coś się zmieści. Karoseria mogła by być cynkowana lecz nie jest to tak drastyczne jak we FIACIE z tego okresu.