Oceny Ford Fiesta III 1.6 XR2i 107KM 79kW 1989-1997

Ford Fiesta III 1.6 XR2i 107KM 79kW 1989-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Fiesta III 1.6 XR2i 107KM 79kW 1989-1997

~chief
Hatchback 1.6 XR2i 107KM 79kW
Miałem go 4 lata (1996-2000). Jak go sprzedawałem to moja żona płakała, miał 320.000 km. Traktowałem go jak członka rodziny, nigdy mnie nie zawiódł, zawsze wracał o własnych siłach. No i niepowtarzalny wygląd - czarny, oryginalne zderzaki ze spojlerami, progi, 4 kwadratowe halogeny, fordowskie aluminiowe felgi, oryginalne zielonkawe szyby i błękitny pasek dookoła samochodu. W tamtych latach to najpiękniejszy mały sportowy samochód.
3,7
~ewelinka e-mail:evawk@interia.pl
Hatchback 1.6 XR2i 107KM 79kW
ogólnie nie lubię fiest ale ta jest szczególna: ładny wygląd (spojlery, nakładki, halogeny), dość dobrze wyposażona jak na ten rocznik (abs, el. szyby,szyberdach c.z.)dynamiczna, fajne zawieszenie, duża radość jazdy.
~kowal mój adres pioterkowalik@idea.net.pl
Hatchback 1.6 XR2i 107KM 79kW
Jeśli ktoś chce mieć fajną sportową furkę za nieduże pieniądze polecam serdecznie. xr2i po niewielkich przeróbkach prezentuje się niesamowicie i chodzi jak marzenie. 195 km/h w trasie Białystok-Warszawa to jest niezły wynik jak na taki silniczek. Gorzej się jeździ całą rodzinką, ale to nie do tego sprzęt.
3,2
~adam_ww@wp.pl
Hatchback 1.6 XR2i 107KM 79kW
samocho szybki mozna powiedziec bardzo szybki po kilku przeróbkach silnika mozna go nazwac bolidem zawdzieczamy to głownie lekiej wadze, zawieszenie super twarde ale za to super sie trzyma drogi. minusem jest za wysoko umieszczone siedziska oraz tanie plastiki we wnatrz pojazdu. plus wygląd ( fabryczne spojlery), silnik i zawieszenie
3,8
~żółty
Hatchback 1.6 XR2i 107KM 79kW
Dla młodej osoby z zacięciem sportowej jazdy jest super,ale nie zapominajmy że to może odchudzić zasoby twojego portfela.Ale jeśli kupujesz taki samochód to wydatek na paliwo rekompensują osiągi:105KM to sporo jak na taki mały samochodzik.Zawieszenie jest originalnie utwardzone więc na własnej skórze odczujemy jakość polskich dróg.Świetne się prowadzi.Ale nie zapominajmy że na drodze najważniejsza jest wyobrażnia,więc z gazem ostrożnie!
~alf370@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 XR2i 107KM 79kW
Bardzo dobry silniczek niespodziewalem sie ze to autko bedzie tak dobrze jezdzic.
3,5
~bartek2312
Hatchback 1.6 XR2i 107KM 79kW
wszystko to dla mocy silnika. Za 5000 zł można mieć samochód który nie zostaje pod światłami!!!! 9 sek do setki
3,8
~Koomek
Hatchback 1.6 XR2i 107KM 79kW
Żadnych problemów nie miałem, biegi chodzą jak masełko :) (Skrzynia biegów)
~RiDDiCK
2,9