Lista ocen Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW 1995-1999 (46) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Słabo słychać dużo dźwięków z zewnątrz, a jak się jedzie po nierównej drodze, czyli praktycznie zawsze to jedyną metodą na trzaski i inne zgrzyty jest podgłośnienie radia. Silnik słychać cały czas i na luzie no a przy wysokich obrotach to już nie mówię, mi jednak dźwięk silnika nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Mimo małej pojemności brzmi on naprawdę ładnie, dosyć "mocno".
~Baenaba
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Srednie wyciszenie,przy wiekszych predkosciach dosc glosno jest w kabinie pojazdu,jednak to auto miejsckie dostosowane raczej do predkosci ponizej 100 a wtedy w kabinie jest znosnie(naprewno lepiej jak w polonezie:)
~adziusmaster
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
bieg jałowy - nic nie słychać. do 3000rpm jest spoko, powyżej tego rozpoczyna się szalony koncert 60 rumaków w 4 cylindrach połączonych z przepalonym tłumikiem środkowym... ;D
~Grabi
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Uuuu tutaj trochę lipa. Po szybszej jeździe trasą śląsk-pomorze można dostać chrypki :) Radio normalnie na 4-5, powyżej 90km/h dochodzi do 10.
~mychu1
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Mój egzemlarz ma m.in. wyciszenie silnika i jest na tyle dobrze wytłumiony, że jechałem autami 2 klasy większymi w których bylo głośniej !
~Piter
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
w środku przy prędkości ok. 80 km/h oprócz lekkiego szumu opon uzależnionego od samych opon oraz nawierzchni drogi silnika praktycznie nie słychać.
~Andziula
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Niestety jeśli chodzi o wyciszenie to raczej kiepsko. Przy 140 słychać każdy plastik a nie dźwięki z całkiem przyzwoitego radia.
~Kasia kucharz26@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
ciągłe nieprzyjemne odgłosy dochodzące z przedniego zawieszenia, przy szybkiej jeździe (powyżej 120km/h) świst wiatru przeszkadza
~pawel
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Nie wiem jak z innymi silnikami ale w tym modelu wyciszenie bardzo kiepskie - w Cinquecento 900 było ciszej.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW
7,4
9,4
~tomi
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
tu trzeba samemu sobie wygłuszyć, chodź tragedii nie ma. Ale krótkie i wąskie auto słabo tłumi dziury.