Oceny Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW 1995-1999

Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW 1995-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW 1995-1999

~Konrad
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak na potrzeby osoby dopiero zaczynającej jeździć bardzo dobra opcja byle by miała zrobione hamulce. Ogółem fiesta nie jest jakimś strasznym trupem jak niektórzy mówią, wersja 8 zaworowa na łańcuszku potrafi odwdzięczyć się długą bezawaryjną jazdą, poza tym jest całkiem wygodna nawet dla osoby 2 m wzrostu tylko wtedy mało miejsca dla pasażerów z tyłu, a siedzenia to wgle rewelacja w chyba każdy możliwy sposób regulowane :). Auto kupiłem 18...
~Kamil
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Swoje zdanie na temat Fiesty wpisałem tu już kilka miesięcy temu. Teraz robię to raz jeszcze - z tą różnicą, że Fiestę już sprzedałem. Z ciężkim żalem... Potrzebowałem po prostu czegoś dużo większego, szybszego. Po dwóch latach jazdy Fiestą będę miał jednak do niej już zawsze sentyment. To niepozorne na pierwszy rzut oka autko służyło mi idealnie. A ci, którzy krytykują Fiestę? Może trafili na jakiś zajechany egzemplarz albo przesiedli się z...
~spinacz@op.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
nie oszczędzam mojej fieściny, auto nie jest garażowane, nie omijam dziur, czesto jeżdze na wysokich obrotach, czesto z dużymi prędkościami (dużymi jak na fieste. max na prostej 180 km/h). z większych rzeczy wymianiałem : sprzęgło, termostat, zawieszenie/łozyska z tylu. troche rdzewieje na nadkolach z tyłu. Oppukać, nic sie nie dzieje z silnikiem, chodzi stabilnie, bez problemów, umiarkowane zużycie paliwa, minimalnie w trasie 4.9 l/100km....
~załamany
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
piszę to jako obiektywny użytkownik wielu samochodów.Ten niby pojazd służy tylko do przemieszczania się, o normalnej jezdzie radzę zapomnieć.Z racji osiągów jest niebezpieczny bo przy wyprzedzaniu trzeba się modlić widząc swój koniec.Podsumowując jest to katastrofa a użytkownik tego czegoś nie powinien się określać jako kierowca a raczej woznica
~Andziula
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Ogólnie dobre i niezawodne autko. Świetnie sprawdza się w mieście i na trasie. Dobre dla kobiet - zajmuje mało miejsca i trudno nim źle zaparkować :) Było to moje pierwsze auto i pewnie dlatego ciągle będę mieć do niego sentyment. Przez kilka lat użytkowania (do 5 tyś rocznie) nie było żadnych poważnych napraw poza eksploatacyjnymi (amortyzatory, hamulce, filtr powietrza i olej).
2,9
~pawel
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Po tym egzemplarzu widać, że standardowa eksploatacja samochodu Ford Fiesta po 15 latach powinna go skierować tylko i wyłącznie na złomowisko. Jeśli natomiast samochód jest wyjątkowo zadbany i nie zardzewiały to i tak moim zdaniem ten silnik nie jest godny polecenia - natomiast sam samochodzik prowadzi się fajnie. Tak czy siak - lepsze będzie Polo lub Corsa.

Usterki Ford Fiesta IV

Ford Fiesta IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~grifen
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Autem zrobiłem troszke km. Przejechałem pół europy Chorwacja, francja, Włochy. Polecam wszystkim którzy nie mają wygórowanych oczekiwań, a i przy aucie mają chęć sami pogrzebać. Dzięki mnustwie informacji na forum fiesty, można wiekszość awarii usunąć samemu bez konieczności odwiedzania mechanika i dodatkowych kosztów.
~Rafał
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Po 200 tysiącach nic nie było do zrobienia. Autko mamy od nowości i poza czyszczeniem rozrusznika, wymianie gum w zawieszeniu dosłownie nic się nie działo. Autko co prawda było zawsze szanowane jak członek rodziny więc może dlatego taka bezawaryjność. Kochane małe toporne autko :)
~Kamil
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Potrzebowałem taniego, ale niezawodnego auta. Jestem studentem, więc wielkich środków nie miałem. Po dwóch latach od kupna mojej Fiesty mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie zrobiłem błędu, biorąc na nią kredyt ;) Auto ma swoje lata (13), ale nigdy mnie nie zawiodło. Na trasie to ja wyprzedzam, a nie jestem wyprzedzany ;) Polecam każdemu.
3,6
~MAX_0781
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Auto godne polecenia jako niedrogi środek transportu, plusem jes ogromny dostęp do taniutkich używanych części zamiennych. Jeśli ktoś ma choć odrobinę pojęcia o mechanice nie powinien żałować. Minus w autach starszycj rdza na tylnych nadkolach / ale i tu naprawa jes śmiesznie tania.