Lista ocen Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW 1995-1999 (63) - Całokształt

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grifen
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Autem zrobiłem troszke km. Przejechałem pół europy Chorwacja, francja, Włochy. Polecam wszystkim którzy nie mają wygórowanych oczekiwań, a i przy aucie mają chęć sami pogrzebać. Dzięki mnustwie informacji na forum fiesty, można wiekszość awarii usunąć samemu bez konieczności odwiedzania mechanika i dodatkowych kosztów.
~Bola
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Auto jezdzi po zachodniej europie (dobre drogi) i czasami po Polsce .Do chwili obecnej wymieniono z przyczyn technicznych : amortyzatory po 80 000 , tlumiki po 90000 , ogumienie po 105000 , pasek zebaty po 110000 i lozysko tylnego kola po 130000 (auto serwisowane zgodnie z instrukcja ) . Auto godne zaufania .
~lina13
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Sprowadzilem z niemiec 4 lata temu,jestem bardzo zadowolony,O usterek i dodatkowych kosztow.Teraz kupiłem peugeota307 i jestem zdziwiony jego słabym wyciszeniem-a jest to sam.o klase wyżej.19000pln,to doskonała cena dla kupującego w tej klasie -w porownaniu do fiata,skody,clio,a polo-24000?
~bartmar@polbox.com
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Słaba i głośna skrzynia, elementy podwozia hałasują, zużycie paliwa jak na taki mały samochód duże, zawieszenie niskie, do 5 000 naprawa skrzyni biegów jednokrotna, silnika dwukrotna ( uszczelnianie ) zbiornik paliwa skorodowany oraz elementy podwozia. Śłaba serwis tylko salon sprzedaży bardo mocny
~Rafał
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Po 200 tysiącach nic nie było do zrobienia. Autko mamy od nowości i poza czyszczeniem rozrusznika, wymianie gum w zawieszeniu dosłownie nic się nie działo. Autko co prawda było zawsze szanowane jak członek rodziny więc może dlatego taka bezawaryjność. Kochane małe toporne autko :)
~MAX_0781
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Auto godne polecenia jako niedrogi środek transportu, plusem jes ogromny dostęp do taniutkich używanych części zamiennych. Jeśli ktoś ma choć odrobinę pojęcia o mechanice nie powinien żałować. Minus w autach starszycj rdza na tylnych nadkolach / ale i tu naprawa jes śmiesznie tania.
~kamilwwa
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Autko trochę małe, mam 2 m wzrostu ale nie narzekam. Zupełnie nie skomplikowane, tanie w utrzymaniu. Jak w fordach ma słabe tylne zawieszenie (tzn. jest za miękie jak się jeździ załadowanym) wymiana amorków na KYB wystarcza. Gorąco polecam. Dołącz do nas www.fiestaklubpolska.pl
~toster@interia.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dobre autko do miasta i na trasę. Jednak raczej jako dwu-trzyosobowe. Świetny silnik! Jak na tą pojemność i moc chyba nie ma lepszego:) Przy regularnych przeglądach i wymianie materiałów eksploatacyjnych dość niezawodne. Krótko mówiac, bardzo dobry samochód za małą kase!:)
~Tasza
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Przez 5 lat uzytkowania, nie pojawila sie zadna usterka wymagajaca kosztownych napraw, wystarcza rutynowe przeglady raz w roku. Jest szybka i dobrze sie prowadzi. Niestety dosyc lapczywa na zuzycie paliwa w miescie, na trasie radzi sobie elegancko. No i ta klimatyzacja :)
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta IV 1.3 i 60KM 44kW
7,4
9,4
~Kasia kucharz26@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
co ja się z nim najeździłam od mechanika do mechanika... Zafundował mi też kilka chwil grozy (np. zablokował mi się pedał gazu przy prędkosci 130km/h!) ale jak na niego popatrzę - to naprawde śliczne autko! Dlatego jako estetka daję mu najwyższą notę za całokszałt.