Lista ocen Ford Fiesta IV 1.8 D 60KM 44kW 1995-1999 (16) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KomboPL
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Wszystkie biegi "do przodu" wchodzą bardzo płynnie i gładko. Żadnego problemu z redukcją ani szybkim zmienianiem biegów. Bardzo precyzyjna skrzynia zawsze mamy pewność że wbiliśmy odpowiedni bieg. Ze wstecznym bywają problemy. Czasami podczas cofania lubi sobie wybić na luz. Ale nie jest to częste zjawisko.
~Nikomu nieznany N.N
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
skrzynia biegów jest dosyć dobra, a po przeróbce jest wysmienita,polecam co trzeba zrobić (tylko skrucić lewarek o jakieś 8-12 cm)a autko bedzie przyśpieszać jak szalone, a biegi będą wchodzić tak szybko i krótko jak w sportowym samochodzie polecam przeróbke
~sledge
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Biegi płynnie, bez zgrzytów, można zmieniać jednym palcem. Podczas ruszania słychać tarcie, możliwe że to wysprzęglik, muszę to skontrolować. Jeśli chodzi o samą zmianę biegów, nie mam żadnych zastrzerzeń!
~maniek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
mozna przełaczać paluszkiem, wszytko ładnie i lekko chodzi, jedynym mankamentem jest wsteczny- właczony wsteczny dobrze nie wchodzi, wtedy trzeba popuscić sprzegło i jest ok
~Marcin
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Biegi wchodzą bardzo precyzyjnie, po pokonaniu lekkiego oporu przez co wiadomo, kiedy bieg zostaje włączony. Mi to bardzo odpowiada.
~ruskm@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Chodzi bardzo ladnie w czesniej mialem fiata uno wiec wiem jak tragicznie moze dzialac skrzynia
~playas_ck
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
bardzo precyzyjnie, nawet nie ma problemu ze wstecznym ( jak w innych fordach)
~on
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
dobrze zestopniowana choc juz troche luzow chwyta lepiej jak fiat gorzej jak vw
~nixdorf
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Również przeciętna. Biegi czasem wypadają.

Usterki Ford Fiesta IV

Ford Fiesta IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~luckyluck19@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
dlugie przelozenia pozatym nie mam zastrzezen