Ocena kierowcy - Ford Fiesta V

plytyvinyl@poczta.onet.pl, 22 lat temu
Silnik 1.6 16V Sport 105KM 77kW
Rok produkcji 2001
Ford Fiesta V 1.6 16V Sport 105KM 77kW 2000-2003 - Oceń swoje auto
zrobiłem nim dopiero ok. 1000km, kupiłem go jakieś 2 tygodnie temu, więc jeszcze nie mogę dużo powiedzieć... w miare dalszej eksploatacji będę zmieniał moją ocęnę!
od 2tys. obr/min- ciagnie b. dobrze, powyżej 3,5- dostaje strasznego kopa
wsteczny wyskakuje, precyzja wybierania niezadowalająca - w vw passacie było lepiej
twarde fabrycznie usportowione zawieszenie wymaga przyzwyczajenia, ale na trasie i na ostrych zakrętech zachowanie wzorowe!
nie mam żadnych zastrzeżeń
szybko się przyzwyczaiłem, fotele mam nieorginalne, niska pozycja za kierownicą b. wygodna. Przełączniki mogły by być lepiej umiejscowione.
dość szybko się nagrzewa, szybka reakcja na zniabę tenp. nawiewu. Dość słaby nawiew na szybę. Cyrkulacja powietrza b. dobra- fabryczny szyberdach. W moim egzemplarzu nie mogę wyłączyć nawiewu na nogi!
z pzrodu - miejsca w zupełności wystarczająco, wyżsi odemnie nie narzekali. Z tyłu za moim fotelem cieżko sie siedzi, za pasażerem trochę lepiej.
zadna rewelacja, ale dość dobrze. mam niezbyt cichy wydech (ale i nie głośny), odgłosy dobiegające przyjemne, nie męczące. plastiki chuczą i trzepią na dziurach.
jeżdzę na LPG więc jestem zadowolony. silnik mniej paliwożerny niż np. 1,6 vw mimo większej dużo mocy, może dzięki małej wadze autka
kupiłem go bardzo tanio, ogólnie jestem zadowolony!
dopiero go kupiłem, jeszcze nie mam zdania, ale ponoć nie ma powodów do narzekań (poprzedni właściciel to mój dobry znajomy)
j.w.
Ford Fiesta V