Lista ocen Ford Fiesta VI 1.4 TDCi 68KM 50kW 2001-2008 (80)

4,1
~Motorlix
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Auto nieźle sie zbiera szczególnie na 3 biegu l, spalanie w normie latem ale zimą trochę za dużo, dobre zawieszenie (wjeżdżając w dziurę czujemy sie jak na statku). Wyciszenie ma słabe, nagłośnienie 5/5, i nigdy nie ma problemów z odpalaniem.
~Jakub
Całokształt oceniam na 5, auto ekonomiczne i solidne. Idealne na pierwsze auto
~wawik
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Mimo małej pojemności, silnik świetnie sobie radzi,jest cichy i to, że pracuje to tylko widać na obrotomierzu. (Silnik)
~Ja
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Auto nigdy nie doznało poważnej awarii. Fiesta kupiona jako niebezqypadkowa ściągniętą z Niemiec, przebieg nieznany ;)
3,8
~adam.k2@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
autko miejskie, mało potrzebuje miejsca do parkowania,oszczędne,dla mnie jest ok.
2,9
~BUQ
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Dramat wogóle nie przyspiesza pod każdą lekka stromizne zwalnia z wciśniętym pedałem gazu (Silnik)
~dr. brown
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Troche mułowaty ale poki co bezawaryjny i suuper oszczedny (Silnik)
~Damian
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Auto bezawaryjne i ekonomiczne spalanie w mieście to max 6.5l w trasie spokojnie poniżej 5l/100 km. Niskie spalanie wiąże się niestety z niskimi osiągami , bardzo duża turbo dziura auto ,,,rusza,, dopiero od 2100 obrotów.Generalnie szału nie robi ale jest niezawodne i chyba o to głównie chodzi .
~swebs
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Autko ocieniam na 4+ idealne dla młodych kierowców.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta VI 1.4 TDCi 68KM 50kW
5,3
4,1
~marasbydg
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Auto kupione rok temu od znajomych z przebiegiem 100k, Obecnie 114k zero awarii nic. Spalanie ok 4.5l, Auto prowadzi sie o niebo lepiej niz fabia2 - nasze drugie autko. Ogolnie zadowolony, dobre jeździdelko za nieduze pieniadze.